Pierwszy sklep Żabka na stacji paliw!

15 lis 2021
źródło: materiały prasowe

Pierwszy sklep Żabka na stacji paliw jest już otwarty. Obiekt znajduje się na stacji benzynowej Rakieta, w miejscowości Krosno (woj. wielkopolskie). 

Cieszę się na współpracę z Żabką. To duży brand, cieszący się dobrą renomą i gwarantujący lubianą przez klientów ofertę. Jestem pewien, że sklepy Żabka na stacjach Rakieta to będzie strzał w dziesiątkęskomentował współpracę Jerzy Gąsiorowski, Prezes Automotive Fuels Services.

Od kilku lat na czas wakacji stawiamy nad Bałtykiem sklepy sezonowe, w tym roku uruchomiliśmy pilotażowo mobilną Żabkę obecną na koncertach i targach. W kilku miastach funkcjonują już nasze bezobsługowe Żappka Store, które umożliwiają dokonanie zakupów nawet w kilka sekund bez kontaktu ze sprzedawcą. Uruchomienie pierwszej, pilotażowej Żabki na stacji benzynowej to kolejny krok w kierunku zapewnienia klientom jak największego komfortu zakupów, a franczyzobiorcom unikalnych lokalizacji, generujących dużą liczbę klientów i odpowiednie obroty powiedział Tomasz Suchański, CEO Grupy Żabka.

Pierwszy sklep Żabka na stacji paliw!

Lokalizacje sklepów to jeden z kluczowych aspektów wpływających na decyzje zakupowe klientów, dlatego nieustannie pracujemy nad tym, by były one jak najefektywniejsze i spełniały ich oczekiwania. Rakieta to stacje bezobsługowe, lokalne, które w naturalny sposób mogą być ofertowo uzupełnione przez Żabkipowiedział Waldemar Lisiewicz, dyrektor ekspansji Żabka Polska.

Sklep Żabka na stacji paliw, to kolejna odnoga formatów prowadzonych przez Żabkę. Nowo otwarty obiekt ma charakter pilotażowy.

Żabka oprócz sklepów stacjonarnych, rozwija także: sezonowe sklepy w miejscowościach turystycznych, mobilne sklepy w przyczepie oraz sklepy bez kasjera.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook