Pomysł na biznes, który się opłaca – poznaj studia mebli Verle Home

03 lut 2022
artykuł sponsorowany

Zastanawiasz się, jaki biznes opłaca się otworzyć? Szukasz pomysłu na działalność gospodarczą? Sprawdź, jakie usługi będą dochodowe w 2022 roku i dlaczego warto przystąpić do sieci Verle Home.

Jak znaleźć pomysł na swój biznes?

Pomysł na własną działalność musi być spójny z naszymi aspiracjami i pasjami, bo tylko wtedy przyniesie nam satysfakcję. Jednak, zakładając własny biznes, przede wszystkim liczymy na to, by był on dochodowy, dlatego pomysłu na firmę należy szukać wśród rozwijających się branż. W gronie intratnych przedsięwzięć na rok 2022 znalazły się usługi związane z urządzaniem mieszkań. Dlaczego? W 2021 roku w Polsce oddano do użytku rekordową liczbę domów i mieszkań. Jak podają analityce HRE Investments, 235 tys. oddanych domów i lokali mieszkalnych to najwyższy wynik od ponad 40 lat. Jednocześnie rzadko kiedy mamy czas i umiejętności, by urządzać je samodzielnie. A ponieważ chcemy mieszkać wygodnie, ale i ładnie, aranżację wnętrz oddajemy w ręce profesjonalistów – architektów, projektantów i designerów.

Pomysł na franczyzę – dlaczego to się opłaca?

Franczyza to genialny sposób na to, by rozpocząć swoją działalność gospodarczą, kiedy nie mamy doświadczenia w prowadzeniu firmy. Jest więc stworzony wręcz dla młodych, ale nie tylko, bo również dla tych, którzy szukają pomysłu na biznes z małym wkładem własnym. Przyłączając się do sieci franczyzowej, na start otrzymujemy możliwość działania pod szyldem rozpoznawalnej marki. Rozpoczynamy zatem biznes z uprzywilejowanej pozycji. Jednocześnie otrzymujemy know-how, czyli przetestowane już przez naszego franczyzodawcę sposoby na prowadzenie firmy. Do tego możemy liczyć na niezbędne szkolenia, dzięki którym będziemy podnosić swoje kompetencje, a co za tym idzie, efektywnie rozwijać własny interes.

Jaki biznes otworzyć? Sprawdź studia meblowe Verle Home

Łącząc fakty, dochodzimy do konkluzji, że wśród najlepszych pomysłów na biznes w 2022 roku nie może nie znaleźć się franczyza studia meblowego. Nie masz doświadczenia w projektowaniu mebli od podstaw? Tak naprawdę to żaden problem. Marki, takie jak Verle Home, oferują gotowe kolekcje mebli, z pomocą których można stworzyć zabudowę na wymiar do kuchni, łazienki, salonu, przedpokoju, garderoby czy pralni. Bogata oferta, uniwersalne fronty meblowe i innowacyjne wyposażenie szafek dają nam możliwość łatwego urządzenia każdego wnętrza w dowolnym stylu. Ponadto, stając się franczyzobiorcami Verle Home, mamy zapewnione szkolenia produktowe, szkolenia z technik handlowych czy obsługi klienta. A zatem wszystko, czego potrzebujemy, by sprawnie prowadzić salon mebli.

Franczyza Verle Home – dlaczego to dobry pomysł na interes?

Marka Verle Home, swoich franczyzobiorców wspiera na każdym etapie współpracy. Na dobry początek urządza studio meblowe, zapewniając prace wykończeniowe (malowanie, tapetowanie itp.), ekspozycje, wyposażenie salonu, a także wzorniki i próbniki. Do tego dorzuca narzędzia komunikacji marketingowej i dba o identyfikację wizualną (logo, wizytówki, katalogi, banery). Zapewnia też reklamę w radiu czy Internecie, przygotowując spoty, banery, animacje i publikując artykuły sponsorowane, by w ten sposób budować świadomość całej marki i poszczególnych studiów.

Jakość, która mówi sama za siebie

Marka Verle Home znana jest z jakości. Meble Verle produkowane są pod indywidualne zamówienie klienta w renomowanych niemieckich fabrykach z najwyższej klasy materiałów. Z kolei partnerem Verle w zakresie AGD jest marka Siemens – znany producent, którego produkty cenione są za trwałość i funkcjonalność. Współpraca obu marek natomiast skutkuje licznymi promocjami i rabatami, które mogą przyciągnąć potencjalnych klientów.

Dwa ciekawe pomysły na biznes

Verle Home oferuje dwa modele współpracy:

  • Verle & Siemens Prime Studio – to świetna oferta dla tych, którzy szukają pomysłu na własny biznes i zdecydują się na otwarcie studia mebli. W modelu Prime sprzedawane są wyłącznie meble Verle Home i urządzenia Siemens.
  • Studia partnerskie – ten model kierowany jest do właścicieli studiów kuchennych i salonów meblowych, którym zależy na dywersyfikacji biznesu. Współpraca franczyzowa daje możliwość poszerzenia asortymentu o luksusowe meble Verle Home, które docenią nawet najbardziej wymagający klienci.

Źródło fot.  www.verle-home.com, Kolekcje mebli Verle Home

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook