Pomysł na dochodowy biznes - a może własny coffee shop?

19 lis 2020
artykuł partnerski

Coffee shopy to specyficzne, ale coraz bardziej popularne miejsca, które we współczesnym świecie znajdują swoich odbiorców na całym świecie.  Można w nich znaleźć  szereg produktów CBD. Co ważne, w Polsce są one całkowicie legalne i mogą okazać są inspirującym i dynamicznym biznesem. Dlaczego franczyza w takim wydaniu jest strzałem w dziesiątkę dla przedsiębiorcy?

- Asortyment naszych sklepów jest bardzo różnorodny. Opiera się na stacjonarnej sprzedaży produktów konopnych takich jak najlepsze olejki CBD, zioła, maści lecznicze. Wśród blisko 10 000 propozycji, zainteresowani odnaleźć mogą także fantastyczne gadżety powiązane z marihuaną. To między innymi: czapki, t-shirty, torby na ramię, skarpetki, akcesoria, napoje, susze, pre-rolls, czy ciasteczka - wymienia Łukasz Przygoda, franczyzodawca Coffee Shop Poland.

- Dostępność tak szerokiej gamy produktów pozwala na wybór propozycji wzbudzających największe zainteresowanie odbiorców. Co więcej, dzięki tylu rozwiązaniom właściciel ma szansę zbudować swój Coffee Shop w charakterystyczny dla siebie sposób. Najważniejsze jest jednak to, że jako sprawdzone przedsiębiorstwo współpracujemy z lekarzami doskonale znającymi temat leczenia medyczną marihuaną. Dzięki temu jesteśmy w stanie wesprzeć cennym doradztwem, które z pewnością przełoży się na zyski - dodaje Łukasz Przygoda.

Dlaczego franczyza Coffee Shop Poland jest opłacalna?

Biznes w tym momencie można uznać jako niszowy. Konkurencja nie jest duża, jak w przypadku innych branż. Głównie dlatego, że trend sklepów z CBD i marihuaną dopiero wkracza nieśmiało do Polski. Jednocześnie cieszy się już ogromną popularnością na całym świecie. - Swoją propozycję kierujemy do wszystkich ludzi przedsiębiorczych, chcących rozpocząć współpracę franczyzową u siebie w mieście. Dajemy wyłączność terytorialną, dzięki której powodzenie Coffee Shop stanie się jeszcze większe. Miesięczne zyski, pojawiające się przy takiej formie biznesu mogą osiągać blisko 15 tys., co przy minimalnym nakładzie jest ciekawą propozycją. Co więcej, franczyza z Coffee Shop Poland nie wymaga ogromnych umiejętności przedsiębiorczych. Jesteśmy od początku do końca, oferując swoje wsparcie w każdej sytuacji - tłumaczy Łukasz Przygoda.

Co jest potrzebne do otworzenia własnego coffee shop’u?

Podjęcie współpracy z tą siecią oznacza przede wszystkim pełen komfort i wygodę. Firma oferuje swoim partnerom franczyzowym biznes „pod klucz”. Oznacza to, że sieć zajmuje się przygotowaniem dosłownie wszystkiego i oddaje franczyzobiorcy gotowy biznes - od know-how, po zatowarowanie i wyposażenie sklepu. Taką formę prowadzenia franczyzowego biznesu dają zdecydowanie nieliczni. Jedynym warunkiem, który musi zostać spełniony przez potencjalnego zainteresowanego, to posiadanie powierzchni lokalu nie mniejszej niż 30 mkw.

- Prowadzenie sklepu z dodatkami z marihuany jest ciekawą pracą. Umożliwia styczność z klientami w różnych przedziałach wiekowych. Daje także sposobność przybliżenia tematu leczenia marihuaną lecznicą, a wszystko w ramach prawa. Otwarcie biznesu z naszą pomocą może więc stać się nie tylko pomysłem na dynamiczną, korzystną pracę, ale również sposobem na poznanie nowych obszarów działalności, przynoszącej wiele pozytywów. Zapraszamy do kontaktu z nami! - podsumowuje Łukasz Przygoda.

Więcej informacji o tym koncepcie znajduje się >> tutaj.

***

Polecamy także:

Buddyjski klasztor zamienił na franczyzowego giganta! - rozmowa o franczyzie Helen Doron English

"Do Helen Doron przywiodło mnie serce" - rozmowa o franczyzie z Michałem Juzoniem

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook