Poznaj franczyzę w branży kurierskiej podczas webinarów Furgonetka Punkt

10 sie 2022

Rozglądasz się za sprawdzonym modelem biznesowym? Zastanawiasz się, na jaką działalność postawić w czasach rosnącej inflacji? Odkryj możliwości branży kurierskiej w trakcie bezpłatnych webinarów Furgonetka Punkt. Z materiałów dowiesz się m.in. jak łatwo otworzyć punkt nadania i odbioru przesyłek, który zapewni Ci stały, atrakcyjny dochód. 

Weź udział w cyklu bezpłatnych webinarów Furgonetka Punkt

Jeśli chcesz otworzyć się na perspektywę rozwoju w branży kurierskiej i poważnie myślisz o tym, aby przejść na swoje, ucieszy Cię możliwość zdobycia wiedzy w tym temacie – i to całkowicie bezpłatnie. Już niedługo będziesz mieć okazję, aby dowiedzieć się szczegółów o modelu franczyzowym bezpośrednio od ekspertów z sieci Furgonetka Punkt.

Dołącz do cyklu webinarów, które będą odbywać się w każdy czwartek do końca sierpnia. Podczas spotkań online poznasz zagadnienia związane z prowadzeniem własnej działalności w usługach kurierskich. 

Terminy nadchodzących webinarów: 

11.08.2022 o 15:00

18.08.2022 o 19:00

25.08.2022 o 19:00

Dołącz do spotkania na platformie Zoom:

https://us05web.zoom.us/j/86853171967?pwd=QzNBbzlEVDN2ellwVHQxVUJZcW50dz09

Identyfikator spotkania: 868 5317 1967

Kod dostępu: wf8Hk6

Z pierwszej ręki uzyskasz odpowiedzi m.in. na następujące pytania:

  • dlaczego warto rozwijać biznes w branży kurierskiej? 
  • dla kogo placówka specjalizująca się w obsłudze paczek będzie trafioną opcją? 
  • jak w praktyce otworzyć własny punkt PUDO?
  • jak nawiązać współpracę z siecią Furgonetka Punkt? 

Otwórz się na usługi kurierskie z Furgonetka Punkt

Zanim weźmiesz udział w wydarzeniu organizowanym przez Furgonetka Punkt, poznaj bliżej tę sieć punktów kurierskich w Polsce. Na czym polega jej działalność? Pod szyldem funkcjonują placówki, które oferują klientom możliwość szybkiego i wygodnego nadawania przesyłek z oferty kilkunastu przewoźników. 

Dołączając do sieci Furgonetka Punkt, możesz otworzyć własny punkt dedykowany, który specjalizuje się m.in. w obsłudze przesyłek, magazynowaniu paczek, oferowaniu usług dodatkowych czy sprzedaży materiałów pakowych. W rezultacie prowadzisz działalność na jasnych zasadach, a za każdą nadaną paczkę w swoim lokalu otrzymujesz prowizję. 

Współpracę z siecią nawiążesz w kilku prostych krokach. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Furgonetka.pl i poczekać, aż skontaktuje się z Tobą specjalista od franczyzy w celu porozmawiania o formalnościach i podpisania umowy. Następnie należy opłacić pakiet startowy, który pozwoli Ci otworzyć punkt kurierski i otrzymać niezbędne wsparcie merytoryczne (m.in. szkolenie wprowadzające i pakiet materiałów online). 

Przekonuje Cię wizja prowadzenia własnego punktu kurierskiego, ale chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów zanim wykonasz powyższe kroki? Zapisz w kalendarzu webinary Furgonetka Punkt i dołącz do wydarzenia, podczas którego przedstawiciel sieci opowie o otwarciu takiej działalności, osadzając ten temat w szerszym kontekście branży kurierskiej. 

Dlaczego warto poznać branżę kurierską? 

Planujesz otworzyć swój biznes w modelu franczyzowym? Warto przyjrzeć się bliżej usługom kurierskim i rozważyć je pod kątem działalności zarobkowej. Branża już nieraz udowodniła, że zapewnia stabilne warunki do rozwoju i nie straszne są jej nawet nagłe i niespodziewane zmiany. 

Sektor kurierski doskonale poradził sobie na przykład w trakcie pandemii i jako jeden z nielicznych nie poddał się koronawirusowi. Popyt na usługi kurierskie urósł w czasie pandemii o ponad 30%. Nic dziwnego. Izolacja domowa przyniosła boom na zakupy online. Wiele biznesów przeniosło się do internetu, a klienci zaczęli coraz więcej towarów kupować właśnie przez internet. W efekcie wyraźnie zwiększyła się liczba przesyłek oraz nadawanych zwrotów. 

Podsumowanie

Furgonetka Punkt to sieć punktów nadania i odbioru, oferująca sprawdzone podejście do franczyzy. Decydując się na otwarcie własnej placówki obsługującej przesyłki w tym modelu, zyskujesz niezależność, a jednocześnie wsparcie na każdym etapie działalności. Co najważniejsze jednak – stajesz się częścią jednej z najbardziej odpornych branż na rynku. Weź udział w bezpłatnym webinarze, aby dowiedzieć się więcej. 

Tagi:

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook