Prezes Lewiatana przechodzi na emeryturę

27 kw. 2020
źródło: materiały prasowe

28 kwietnia 2020 r., to ostatni dzień Wojciecha Kruszewskiego na stanowisku prezesa PSH Lewiatan. Po 15 latach zarządzania największą w Polsce siecią franczyzową, Kruszewski przechodzi na emeryturę. 

Wojciech Kruszewski był jednym z pomysłodawców i założycieli Lewiatana. Związany jest z siecią od 1994 roku. Stanowisko prezesa objął zaś w  2005 roku. Wojciech Kruszewski to specjalista i ekspert branży handlowej, który posiada na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, tj.  tytuł Osobowość Handlu.

To dla mnie ogromne wyróżnienie, że przez ostatnie 15 lat miałem zaszczyt współtworzyć, a później kierować siecią Lewiatan. Cieszę się, że odważne decyzje podjęte w 1994 roku we współpracy z innymi hurtownikami, pozwoliły nam wspólnie zbudować zintegrowaną sieć detaliczną, która jest obecnie największą siecią o polskim kapitale. Jestem przekonany, że pozostawiam Lewiatana w bardzo dobrych rękach, a przemyślana i dobrze zaplanowana sukcesja zaowocuje kolejnymi sukcesami i pozwoli na dalszy rozwój naszej sieci – mówi Wojciech Kruszewski.

Na stanowisku prezesa zastąpi go Robert Rękas, który dotychczas pełnił funkcję członka zarządu Lewiatan Holding S.A. Rękas związany jest z siecią od 2013 roku.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan jest jedną z najdłużej funkcjonujących sieci franczyzowych.

 

***

Polecamy także:

Sonda: wsparcie franczyzobiorców w dobie koronawirusa- komentarz Lewiatan

Sonda: wsparcie franczyzobiorców w dobie koronawirusa- komentarz Lewiatan

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook