Projekt Powered by Xtreme Fitness Gyms, zyskuje uznanie lokalnych przedsiębiorców

03 cze 2020
artykuł partnerski

Od lat tworzą polski rynek fitness. Na współpracę z nimi decydują się siłownie, kluby fitness i studia tańca. Kreują skuteczne narzędzia i innowacyjne rozwiązania wspierające funkcjonowanie biznesu. Dziś dzielą się swoim know-how i oferują pomoc nie tylko na poziomie prowadzenia klubu, ale również w zakresie opieki nad klubowiczami.

Moje klientki chętnie uczęszczałyby na zajęcia fitness kilka razy w tygodniu, jednak mają z tym duży problem. Jesteśmy małym klubem, umiejscowionym poza granicami Warszawy. Często przeszkodą w regularnym uczestniczeniu w zajęciach są dojazdy, problemy z powrotem do domu, nie wyrabiają się na zajęcia. Na platformie i aplikacji mogą planować swoje treningi i wykonywać je w domu regularnie, według ustalonego planu, w momencie, gdy coś im wypadnie. Niezależnie od tego czy uda im się dotrzeć do klubu czy nie, trening zawsze zrobiąmówi Katarzyna Tulin, która dołączyła do programu partnerskiego.

Projekt Powered by Xtreme Fitness Gyms, zyskuje uznanie lokalnych przedsiębiorców - na współpracę decydują się siłownie, kluby fitness i studia tańca.

Słowa uznania płyną również od pozostałych partnerów, którzy zdecydowali się na współpracę.

Podczas jednego ze zjazdów Akademii Managerów miałem możliwość zobaczyć pracę Xtreme Fitness Gyms oraz Łukasza Dojki za kulisami. Już wtedy zobaczyłem jakie mam braki, wiedziałem, że mogę prowadzić swój klub lepiej. Zamarzyłem być członkiem takiego zespołu lub mieć klub pod takim patronatem albo otworzyć własny klub Xtreme. Nie miałem wątpliwości co do decyzji o współpracy.

Na pytanie co przemawiało na korzyść przy podjęciu decyzji odpowiada Paweł Borówka, właściciel studia tańca „Pasja” z Lublina.

Tydzień przed podpisaniem umowy byłem na webinarze, kiedy zobaczyłem jak Xtreme ma wszystko zorganizowane i jak jest to profesjonalne i zautomatyzowane z korzyścią dla biznesu i dla klienta to zobaczyłem, jak wiele procesów można naprawić, usprawnić i uatrakcyjnić. Zaskoczyły mnie dokładne analizy, statystyki i płynna kalkulacja, które pokazują czego przyszłościowo można się spodziewać.

Dołączenie do POWERED BY Xtreme Fitness Gyms gwarantuje klubowiczom:

  • Możliwość trenowania we wszystkich klubach Xtreme Fitness Gyms oraz lokalizacjach Partnerskich Powered by Xtreme Fitness Gyms
  • Darmowy dostęp do aplikacji XtremeApp z bazą ponad tysiąca dostępnych ćwiczeń
  • Dostęp do programu lojalnościowego oraz programu afiliacyjnego poprzez korzystanie z aplikacji
  • Bezpłatny dostęp do platformy treningowej XtremeGo, która zawiera gotowe treningi i zajęcia, które mogą być wykorzystane w każdych warunkach

Szczegóły możliwości współpracy w ramach projektu dostępne są na stronie www.xtremefitness.pl/powered Aby zapisać się na webinar opisujący współpracę w ramach Powered by Xtreme Fitness Gyms, należy zarejestrować się na www.xtremefitness.pl/webinar

Wierzymy w biznes, który opiera się o obustronną korzyść. Jeśli Ty zarabiasz, my również zarabiamy. Jeśli Ty się rozwijasz, Twoi klubowicze się rozwijająmówi Łukasz Dojka, założyciel sieci Xtreme Fitness Gyms.

 

***

Polecamy także:

Wywiad: O franczyzie Xtreme Fitness Gyms z Łukaszem Dojką

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook