Przyczepy MNIAMI FRANCZYZA powędrują do kolejnych miast!

05 lut 2022
artykuł sponsorowany

Mobilny biznes 3 w 1 (lodziarnia, pączkarnia i naleśnikarnia) stale się rozwija. W najbliższym czasie MNIAMI FRANCZYZA zainstaluje 3 nowe przyczepy. Tym razem mobilne punkty ze słodkościami powędrują do Lublina, Wrocławia oraz Iławy. 

- W obecnych czasach, w biznesie liczy się niezależność oraz stała płynność finansowa. Dlatego też coraz więcej osób interesuje się i stawia na Franczyzę MNIAMI.” - Marcin Zawadzki, Member of the Board w Dolci Sapori. - Dużym atutem jest to, że MNIAMI FRANCZYZA wymaga niewielkiego wkładu własnego - dodaje Zawadzki. 

Najlepszym potwierdzeniem skuteczności biznesu MNIAMI są jego franczyzobiorcy. Wypowiedź jednego z aktualnych franczyzobiorców tej marki odsłuchasz poniżej. Dlaczego Jakub Brzeziński zdecydował się na MNIAMI? Co przekonało go do inwestycji w biznes pod tym szyldem?

Mniami to kompleksowy biznes 3 w 1, który łączy nie tylko miłośników wyjątkowych smaków, ale także ludzi myślących perspektywicznie. Mobilny format MNIAMI zapewnia możliwość całorocznego handlu słodkościami, a prosta w obsłudze formuła franczyzy gwarantuje, że jest to biznes dla każdego. MNIAMI to mobilna franczyza pod klucz z lodami, pączkami, naleśnikami oraz słodkimi wypiekami, w której franczyzobiorca krok po kroku przeprowadzany jest przez proces adaptacji do nowego biznesu.

Interesuje Cię własny biznes?

Więcej informacji na temat Franczyzy MNIAMI znajdziesz na: https://franczyzamniami.pl/franczyza/

- Zapraszamy do spotkania się z nami i porozmawiania na żywo już 5 marca, podczas Targów Franczyza Expo 2022 na PGE Narodowym w Warszawie - zachęca Bartłomiej Pomarański, CEO Dolci Sapori.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook