Pure Gym chce wprowadzić franczyzę na światową skalę!

07 maj 2020
źródło: www.worldleisurejobs.com
Foto: Victor Freitas na Unsplash

Francine Davis- Dyrektor ds. Strategii Pure Gym,  podczas przemówienia na Fit Summit w Singapurze (5 maja 2020 r.) ujawniła, że wprowadza ofertę franczyzy.

Davis zapowiedziała, że Pure Gym szuka na razie głównych franczyzobiorców w krajach takich jak Chiny, Indie i Japonia. Dodała również, że ​​Pure Gym testuje już model franczyzy a pierwsza partia umów została już ustalona.

Widzieliśmy wiele obszarów na całym świecie, które są zaniedbane, jeżeli mowa o jakości, niskiej cenie usług fitness, bez modeli kontraktowych. Uważamy, że Pure Gym ma udany model, który możemy przenieść do innych części świata, co doprowadziło nas do stworzenia oferty franczyzy.  – powiedziała Francine  Davis. Dodała również, że przed pandemią sieć opracowała plan otwarcia 500 klubów w Wielkiej Brytanii oraz franczyzowej ekspansji na cały świat. Gdyby nie COVID-19 sieć byłaby na dobrej drodze, aby to spełnić.

Pure Gym zapowiada dobrze zróżnicowany model franczyzowy, który obejmuje między innymi model operacyjny oparty na nowoczesnej technologii oraz możliwość zarządzania oraz optymalizacji wszelkich przychodów i zysków.

Nowo powstałe kluby pod szyldem tej firmy mają posiadać aplikację, dzięki której można będzie zweryfikować liczbę osób korzystających z siłowni. Co jest bardzo ważne w świetle ostatnich miesięcy i ma pozwolić konsumentom czuć się bezpiecznie.

***

Polecamy także:

O franczyzie najpopularniejszej sieci studiów butikowych na świecie

O franczyzie najpopularniejszej sieci studiów butikowych na świecie

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook