Rebel Tang stworzy sieć wirtualnych burgerowni dla popularnego influencera!

15 lis 2021
źródło: horecatrends.pl

-Wprowadzamy burgery. Będzie o tym głośno. Stworzymy nową sieć wirtualnych restauracji dla bardzo znanego influencera – zapowiedział, Marek Cynowski, CEO Rebel Tang.

Cynowski był gościem HoReCaTrendsTalks, na którym opowiedział o planach sieci Rebel Tang. Wskazał, że jego sieć intensywnie pracuje nad stworzeniem kolejnych konceptów - w tym wirtualnych burgerowni dla znanego influencera. Dodał także, że w planach Rebel Tang jest marka z typowo polską kuchnią i klasycznym schabowym.

Cynowski zapowiedział, że jeszcze w tym roku pojawią się pierwsze wirtualne restauracje, działające poza granicami naszego kraju. Znajdą się one we Lwowie, w Lizbonie i na Ukrainie.

Czym są wirtualne restauracje?

Wirtualne restauracje to miejsca bez fizycznych lokali do konsumpcji i obsługi klienta. Działają one na zasadzie dowozu i/lub odbioru. Firma Rebel Tang w sowim portfolio posiada kilka konceptów, które działają w takim formacie.

- W naszym portfolio posiadamy wybór kilku marek, do których należą ProKURAtura - opierająca się na najlepszych trendach w przygotowaniu kurczaka; Vito Calzone - łączący idealne ciasto i klasyczne składniki w formie włoskiego pieroga; Grube Pierogi - zawierające zarówno klasyczne i najbardziej znane pierogi, jak nowe zaskakujące pomysły na pierogi; Wege Gang - marka która powstała z miłości do jedzenia bezmięsnego; Asia Plate - koncept, w którym każdy miłośnik kuchni chińskiej, tajskiej i wietnamskiej znajdzie coś dla siebie; Pork Favor - wyjątkowy koncept kulinarny, który oferuje dania z wieprzowiny; Rano Podano - dania idealne zarówno na wczesne i późne śniadanie - wymieniał Marek Cynowski, CEO Rebel Tang, w wywiadzie dla Franczyza INFO.

Opcję restauracji bez lokalu, wprowadziły także m.in. Sfinks, Koku Sushi czy koncept ŻarWok. Specjalną ofertę współpracy franczyzowej w tej formule, posiada również marka Frentzza – Pizza & Friends. Punkty bez sali konsumpcyjnej prężnie rozwijane są także w sieciach:  Sushi World czy Fit Cake. Podobną drogą zamierza też iść Krowarzywa.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook