Regulamin "URODZINOWA ZRZUTKA FRANCZYZA INFO DLA FUNDACJI AVALON"

18 sty 2022
  1. OD 1 lutego do 14 lutego 2022 r., na profilu społecznościowym "Facebook", prowadzonym przez redakcję Franczyza INFO, będzie przeprowadzona zbiórka na organizację non-profit, o nazwie "Fundacja Avalon".
  2. Zbiórka nie ma charakteru komercyjnego, a celem jest wsparcie podopiecznych ww. Fundacji. Portal nie otrzymuje z tego tytułu wynagrodzenia.
  3. Zbiórka nie wymaga od jej uczestników minimalnych wpłat. Wpłaty mogą być dokonane zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne. A szczegóły jej przeprowadzenia określa regulamin "FACEBOOKA".
  4. Portal Franczyza INFO, w ramach podziękowania za wpłatę firmom, które dokonały przelewu na Facebookowej zrzutce na minimum 150 zł, chce podarować w prezencie baner na stronie internetowej: www.franczyzainfo.pl. Kwota może zostać także wprowadzona przez osobę fizyczną z danej firmy. Może także być łączną sumą oddzielnych wpłat pracowników tej firmy. Dla przykładu: Liczy się zarówno wpłata 150 zł od firmy XYZ, jak i jednorazowe wpłaty osób, które reprezentują firmę XYZ.
  5. Baner, o którym mowa w punkcie 4., może mieć charakter reklamowy. Może także zawierać podlinkowanie. Termin publikacji, zostanie ustalony indywidualnie. Materiał (baner) będzie widoczny przez tydzień, od daty publikacji (to jest 7 dni), na wyżej wymienionej stronie www. Materiał ma spełniać wymogi regulaminu Franczyza INFO. Wymiary baneru to 450 x 220 px, zapisany w png lub jpg. Materiał udostępniony będzie na podstronach Franczyza INFO (patrz przykład)

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook