Reklama

reklama

 

www.franczyzainfo.pl to zupełnie nowa propozycja na rynku franczyzowym w Polsce. Po ogromnym sukcesie www.branzafitness.com, który aktualnie jest największym Portalem B2B w branży fitness, a także świetnych efektach naszych reklamodawców promujących na łamach portalu swoje modele franczyzowe, postanowiliśmy przedstawić Państwu nową propozycję podejścia do biznesu. Codziennie dostarczamy dawkę najnowszych informacji branżowych dotyczących inwestycji, porad ekspertów, artykułów specjalistycznych oraz edukacyjnych. Portal www.franczyzainfo.pl to doskonała propozycja dla osób, które marzą aby założyć swój biznes, ale nie wiedzą jaki i w której z branż. Również franczyzodawcy znajdą szereg wskazówek i treści z zakresu skalowania biznesu, marketingu online, wsparcia franczyzobiorców, z którymi współpracują. Co czwartek o godzinie 13:00 wysyłamy newsletter do bazy mailingowej, prezentując najważniejsze wiadomości z ubiegłego tygodnia. Nasze działania opierają się na renomie, którą tworzymy organizując targi Franczyza Expo na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Grupa docelowa

Franczyza INFO jest portalem biznesowym, w którym treści znajdą posiadacze modelu franczyzowego, jednak naszą grupą docelową są potencjalni franczyzobiorcy, osoby poszukujące pomysłu na biznes. Oprócz treści eksperckich, aktualnych informacji, nowych inwestycji, na portalu znajduje się katalog franczyz a także katalog usług dla firm. Franczyzainfo.pl jest idealnym miejscem do zareklamowania Państwa systemu franczyzowego. Posiadamy doświadczenie w profilowaniu kampanii marketingowych zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Formy współpracy:

Oferujemy różne formy świadczeń, które są dobierane pod klienta oraz konkretną usługę.

Formy reklamy dla reklamodawców biznesowych:

  • Artykuł sponsorowany (artykuł partnerski) na stronie głównej.
  • Banner na stronie głównej portalu - Wyświetlany na stronie głównej pod określoną kategorią.
  • Pasek przewijany (scroll footer) - Wyświetlany stale na stronie głównej i na każdej podstronie u dołu ekranu.
  • Artykuł sponsorowany w newsletterze - Możliwość umieszczenia baneru w TOP newslettera wysyłanego do bazy mailingowej.
  • Dedykowany mailing - Dedykowany mailing firmy wysyłany do bazy franczyzowej.
  • Klasyczne banery wyświetlane w górnej części serwisu.
  • Artykuł w newsletterze w TOP1 – umieszczenie jako n1 artykułu w  newsletterze wysyłanym do bazy kontaktów.
  • Fotorelacja z wydarzenia.
  • Inne.

Oferty świadczeń dobieramy w oparciu o potrzeby klienta oraz cel kampanii. Efekty działań są monitorowane i analizowane. Pracujemy zgodnie z zasadą win-win. Zależy nam na efektach naszych klientów i długofalowej współpracy.

 

 

Skład redakcji:

Dział handlowy Redakcji:

 

  • Zgodnie z obowiązującym Prawem Prasowym Portal Franczyza INFO nie odpowiada za treść otrzymanych artykułów partnerskich (sponsorowanych) oraz banerów i innych reklam graficznych. A opublikowany, wykupiony tekst zawsze oznaczany jest adnotacją "artykuł partnerski"/ "materiał partnerski", "artykuł sponsorowany".
facebook
x
Zapisz się do newslettera