Robocoff - Robot Barista. Przyszłość franczyzy gastronomicznej?

04 cze 2020
źródło: https://robocoff.pl/

Robocoff to zupełnie nowy i dość niespotykany produkt na rynku. Robot barista przygotowuje kawę i przyjmuje płatności. Potrafi zastąpić człowieka. Co ciekawe, firma umożliwia współpracę na zasadach franczyzy.

Robot przygotowuje kawy typu: espresso, gorąca czekolada, kakao oraz serwuje lody. Za zakupy można zapłacić zarówno kartą, jak i gotówką. Robot potrafi wydawać resztę.

Zamówień można dokonać zarówno za pośrednictwem ekranu jak poprzez mówienie. Robot dzięki sztucznej inteligencji, potrafi komunikować się z klientami za pomocą głosu i gestów. Dlatego jest w stanie rozpoznać twarz, głos, nawiązać dialog i zapamiętać klienta, którego przywita ponownie przy kolejnej wizycie.

Robot Barista - przyszłość franczyzy gastronomicznej?

źródło: https://robocoff.pl/

ROBOCOFF to dynamicznie rozwijająca się sieć kawiarni słynąca ze świeżo palonych, wysokiej jakości ziaren kawy, która planuje ekspansję franczyzową w wielu państwach.

Propozycja jest nowością na rynku i może zrewolucjonizować franczyzę. Robot wydający kawę według jego pomysłodawców może okazać się bardziej wydajny i oszczędniejszy niż wynagrodzenie prawdziwego baristy.

***

Polecamy także:

Dark kitchen - trend w gastronomii warty miliony dolarów

Dark kitchen - trend w gastronomii warty miliony dolarów

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook