Rozpocznij własną działalność w sektorze beauty już od 115 tysięcy!

24 lut 2022
artykuł sponsorowany

Equivalenza to jakość w przystępnej cenie, tworzona w trosce o Ciebie i środowisko. W asortymencie tej marki znajdziemy perfumy, kosmetyki i produkty wellness. 

Jakie można wymienić atuty marki Equivalenza?

PRODUKTY

Innowacje, dbałość o środowisko i indywidualne podejście

- Oferowane przez nas produkty są naszą najlepszą wizytówką. Cechują je wysoka jakość, przystępne ceny, atrakcyjny wygląd i sprawdzone efekty. Jako jedna z wiodących marek na ryku kosmetycznym stosujemy system ponownego napełniania do tworzonych przez naszych specjalistów perfum, kosmetyków na bazie wegańskich formuł oraz zapachów do domu - wyjaśniają przedstawiciele marki Equivalenza. 

PERFUMY

Marka Equivalenza oferuje ponad 130 perfum wysokiej jakości w przystępnych cenach. Aby nasi klienci mogli łatwiej odnaleźć swój unikalny zapach, klasyfikujemy je za pomocą czterech emocji. To rewolucyjna, dotychczas nieznana w branży perfumeryjnej koncepcja, która pomaga nam dostarczać niepowtarzalnych doznań zapachowych. Co więcej, nasz system refill pozwala na wielokrotne napełnianie flakonów perfum, przyczyniając się w ten sposób do ochrony naszej planety - wyjaśnia firma. 

KOSMETYKI

W ofercie kosmetyków Equivalenza można znaleźć ponad 69 produktów do pielęgnacji skóry, stworzonych z myślą o potrzebach klientek i klientów. Rytuał pielęgnacji ze sprawdzonym efektem, w przystępnej cenie, z użyciem produktów stworzonych w 99% ze składników naturalnych, w tym 80% wegańskich. Dzięki innowacyjnemu systemowi refill, wiele z opakowań można ponownie napełnić po wykorzystaniu produktu, co pozwala klientom zaoszczędzić pieniądze i zmniejszyć zużycie plastiku nawet o 91%.

WELLNESS

W ofercie znajdziemy 12 zniewalających zapachów do pomieszczeń, dostosowanych do potrzeb i nowoczesnych odświeżaczy powietrza, w butelkach wielokrotnego użytku, które wspomagają ochronę środowiska. Dostępne są w różnych formatach: patyczki zapachowe, spray, dyfuzory zapachowe z olejkami zapachowymi rozpuszczalnymi w wodzie, a także zapachy samochodowe. Utrzymanie pięknego zapachu jeszcze nigdy nie było tak proste! Każda formuła doskonale dopasowuje się do miejsca, idealnie komponując się z przestrzenią.

Dodatkowe atuty Equivalenza to:

  • Opakowania uzupełniane i wielokrotnego użytku.
  • Eco-design: minimalizacja opakowań.
  • Naturalnie pozyskiwane składniki.
  • Wegańska formuła.
  • Troska o planetę.
  • Nietestowane na zwierzętach.

NAJWAŻNIEJSZE DANE

1. Equivalenza to lider na rynku wysokiej jakości perfum i kosmetyków w przystępnych cenach. Według badania z 2013 roku zrealizowanego przez Nielsen, aż 7 na 10 osób, które skorzystało z produktów tej marki, kupuje je ponownie.

2. Pond 625 sklepów w 24 krajach.

3. Obroty sieci to 75 mln euro.

4. Nr 1 perfumerii jednomarkowych w Hiszpanii, pod względem wielkości powierzchni handlowej (wg *Magazyn Alimarket, kwiecień 2019r.).

Szczegóły współpracy:

Klucz do sukcesu to według marki WSPÓŁPRACA, RÓŻNORODNOŚĆ I PRZYWÓDZTWO. Minimalny okres obowiązywania umowy wynosi 5 lat (preferencyjne warunki dla master franczyzobiorcy). Projekt sklepu, wyposażenie, system IT i pierwsza dostawa produktów (4-6 tyg.) wliczone są w inwestycję początkową. Sieć nie wymaga minimalnej wartości kolejnych zamówień produktów. Firma gwarantuje regularne szkolenia w sklepie i online, bez dodatkowych kosztów. Franczyzobiorca otrzymuje także wsparcie sklepu przez Regionalnego Menedżera.

Średnia marża brutto wyższa niż w innych sektorach handlu detalicznego - wynosi 65%.

Gdzie znajdziemy punkty EQUIVALENZA?

Barcelona, Hiszpania

AMERYKA

Meksyk, Gwatemala, Kanada, Kolumbia, Gwadelupa, Martynika, St Martin, Gujana, Republika Dominikany

EUROPA

Hiszpania, Włochy, Portugalia, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia, Belgia, Holandia, Mołdawia, Grecja

AFRYKA

Maroko, Angola, Republika Zielonego Przylądka, Mozambik

CHCESZ  dołączyć do sieci przeszło 625 sklepów,  z ponad 10-letnim doświadczeniem na całym świecie? Napisz: expansion@equivalenza.com

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook