Ruszył nowy koncept - "Lewiatan w chwilę"!

01 mar 2022
źródło: handelextra

25 lutego w Dylakach uruchomiono pierwszy sklep z logo "Lewiatan w chwilę". Pilotaż tego modelu ma objąć cztery placówki. Sklepy pod tym szyldem mają oferować szybkie zakupy. 

 „Lewiatan w chwilę” to format, który jest zdecydowanie mniejszy, niż standardowe sklepy tej marki. Placówki pod tym szyldem mają zostać wyposażone w strefę minibistro, z ofertą dań i ciepłych napojów na wynos. W sklepach będzie można także zapłacić rachunki oraz nadać czy odebrać przesyłkę.

 - Nowy koncept „Lewiatan w chwilę” to odpowiedź na transformację pokoleniową i zmieniające się potrzeby klientów, robienia szybkich zakupów w każdej chwili dnia. Wykorzystujemy w nim najlepsze rozwiązania, łącząc atuty sklepów osiedlowych z szybkością zakupów sklepów typu convenience. Do tego dołączyliśmy elementy ważne dla naszych klientów, asortyment lokalnych produktów, mini bistro czy różnego rodzaju usługi – podkreśla Robert Rękas, prezes zarządu PSH Lewiatan. (cyt. handelextra)

lewiatan na chwilę

- Koncept sklepu „Lewiatan w chwilę” jest skierowany do właścicieli mniejszych placówek, w formacie, który odpowiada na specyficzne oczekiwana konsumentów w ciągu całego dnia. Został zaprojektowany w taki sposób, by utrzymać klientów realizujących rutynowe zakupy uzupełniające przy jednoczesnym charakterze sklepu convenience umożliwiającym szybkie zakupy po drodze, spontaniczne przy okazji lub zaspokajanie pilnych potrzeb. Obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na tego typu koncept – zgłaszają je nasi obecni franczyzobiorcy, jak i potencjalni, którzy chcieliby przystąpić do naszej sieci – podsumowuje Robert Rękas. (cyt. handelextra)

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook