Sezonowe Żabki we franczyzie coraz popularniejsze!

11 sie 2020
źródło: materiały prasowe

Żabka od kilku lat rozwija swoje sezonowe sklepy. Według sieci takie rozwiązanie przynosi dodatkowy zysk franczyzobiorcom. W tym roku firma uruchomiła aż 52 sezonowe Żabki. Większość z nich znajduje się nad Bałtykiem.

Sezonowe Żabki znajdują się w pawilonach i jako punkty stacjonarne i można je znaleźć w typowo turystycznych lokalizacjach. W tym sezonie po raz pierwszy uruchomiona została również modułowa Żabka nad Jeziorem Białym, w województwie lubelskim.

Sklepy sezonowe prowadzę od 4 lat. Największym wyzwaniem stojącym przed franczyzobiorcą prowadzącym taki sklep jest dobranie odpowiedniej załogi. Sklep sezonowy wymaga znacznie większej liczby osób na zmianie oraz sprawnej obsługi klientamówi Ewa Zdanowicz, franczyzobiorczyni prowadząca dwa sklepy sezonowe w Jarosławcu.

Franczyzobiorcy podkreślają, że w czasie tym specyficznych, pandemicznych wakacji zwracają większą uwagę na czystość sezonowych sklepów.

Sklepy sezonowe Żabki to nie tylko wygoda dla turystów w codziennych zakupach spożywczych w czasie urlopu , ale także możliwość dodatkowego rozwoju i przychodu dla franczyzobiorców, którzy na co dzień prowadzą sklep w standardowych lokalizacjach. Żabka zapewnia im pawilon wraz z całym wyposażeniem i umożliwia prowadzenie takiego punktu zgodnie ze standardami sieci. Franczyzobiorcy, jako niezależni przedsiębiorcy, samodzielnie podejmują decyzje dotyczące zatrudnienia pracowników, w tym rekrutacji oraz ewentualnych benefitów - czytamy w komunikacie prasowym sieci.

Sezonowe Żabki we franczyzie coraz popularniejsze!

Sezonowe Żabki działają m.in. w następujących lokalizacjach:

  • Dziwnówek, ul. Kamieńska 8,
  • Jarosławiec 5,
  • Władysławowo, ul. Morska 23,
  • Międzywodzie, ul. Armii Krajowej 21,
  • Mrzeżyno, ul. Nadmorska,
  • Łazy, ul. Gościnna 1,
  • Łeba, ul. Leśna 3,
  • Chłapowo, al. Żeromskiego.

Modułowe placówki pod szyldem Żabka działają do września. Sklepy są czynne w standardowych godzinach.

Firma Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 6300 placówek prowadzonych przez ponad 4800 franczyzobiorców pod marką Żabka.

***

Polecamy także:

Franczyza sezonowa - wady i zalety

Franczyza sezonowa - wady i zalety

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook