Sfinks wprowadza franczyzę za 1 zł!

26 cze 2020
źródło: dlahandlu.pl

Spółka gastronomiczna Sfinks Polska wprowadziła do swojej franczyzowej oferty program " Franczyza za 1 zł ", w ramach którego opłata franczyzowa za pierwsze 12 miesięcy będzie wynosić 1 zł.

Sfinks ofertę kieruję do przedsiębiorców, którzy nie prowadzą lokali tej spółki. Opłata franczyzowa w ciągu pierwszych 12 miesięcy wynosi 1 zł. W pierwszym roku od podpisania umowy franczyzobiorca nie ponosi kosztów pełnej inwestycji. Co więcej partnerzy, którzy przekształcą lokal w któryś z franczyzowych brandów sieci jeszcze w 2020 r. nie poniosą opłaty wstępnej za know-how.

Pandemia bardzo mocno dotknęła branżę gastronomiczną. Cześć lokali już się nie otworzyła po odmrożeniu, a inne zmagają się z różnymi trudnościami i wielu restauratorów z pewnością martwi się o przyszłość. W tej sytuacji marki sieciowe Sfinks Polska mają przewagę w postaci rozpoznawalności, dostępu do atrakcyjnych cenowo zakupów centralnych, sprawdzonej oferty i warunków biznesowych w ramach systemów delivery, programu lojalnościowego dla klientów i wielu innych korzyści wynikających z działania w grupie. Partnerstwo franczyzowe z nami jest szansą, by pozostać w branży, ochronić swoje miejsce pracy, a często i miejsce pracy bliskich, bo wiele restauracji to biznesy rodzinne. Stąd nowa, dostosowana do obecnych realiów rynkowych i elastyczna oferta współpracy franczyzowej, oparta o nasze wieloletnie doświadczenie oraz know-howwyjaśnia Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska.

W ramach programu „Franczyza za 1 zł” przedsiębiorca może przekształcić istniejący lokal gastronomiczny na jeden z franczyzowych konceptów:  Sphinx, Piwiarnia Warki, Chłopskie Jadło, Fabryka Pizzy lub Meta. Oprócz zwolnienia z wyżej opisanych opłat, restauratorzy mają prawo do odstąpienia od umowy franczyzowej po pierwszym roku.

***

Polecamy także:

Franczyza lodów receptury Magdy Gessler!

Franczyza lodów receptury Magdy Gessler!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook