Pierwszy w Polsce showroom z pokazową uprawą konopi!

15 wrz 2021
źródło: strefainwestorów.pl
foto: https://www.facebook.com/FreedomFarmsPL/

Znany aktywista z branży konopnej - Przemysław Zawadzki, właściciel spółki konopnej Freedom Farms, zaplanował otwarcie pierwszego w Polsce showroomu, gdzie klienci będą mogli zapoznać się z tajnikami uprawy konopi włóknistych, skorzystać z przestrzeni do relaksu, ale także zakupić produkty konopne, w tym olejki i susz CBD lub odebrać zamówienie składane online.

Budowa sieci showroomów to jeden z celów spółki. W planach jest również przygotowanie oferty franczyzowej. Freedom Farms swój pierwszy konopny showroom uruchomi przy al. Stanów Zjednoczonych 59 w Warszawie - podaje portal strefainwestorow.pl.  Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na październik br. W warszawskim showroomie będzie można zobaczyć pokazową uprawę kilkudziesięciu roślin. Pomieszczenie uprawowe wyposażone będzie w lampy LED oraz nowoczesne systemy sterujące klimatem i nawadnianiem.

- Cannabis Showroom to miejsce, które oprócz praktycznych funkcji biura i sklepu będzie pełnić dużą rolę edukacyjną o konopiach dla całego społeczeństwa. Każdy będzie mógł tutaj zobaczyć jak uprawiane są rośliny, dowiedzieć się więcej o ich dobroczynnych właściwościach, “poczuć” produkty konopne wszystkimi zmysłami. Chcemy, żeby showroomy były czymś więcej niż tylko miejscem spotkań społeczności konopnej. Tworzymy unikalne doświadczeniemówi Przemysław Zawadzki, prezes zarządu Freedom Farms SA.

Do końca września trwa także emisja akcji Freedom Farms promowana przez platformę Crowdway. Na ten moment dokonano ponad 800 inwestycji na kwotę 2,7 mln zł.

- Nie zwlekamy z realizacją celów emisji, inwestujemy na bieżąco w rozwój zarówno showroomów, jak i projektów uprawowych. Wkrótce przedstawimy też nowe produkty. Zapraszamy wszystkich do wejścia w dynamicznie rosnącą branżę konopną. Do końca września można jeszcze zainwestować we Freedom Farms. Zdobyliśmy już zaufanie ponad 800 inwestorów i 2,7 mln zł. Zainteresowanie jest duże, więc liczymy, że dzięki kolejnym akcjonariuszom będziemy mogli zrealizować nasz plan biznesowy w pełni – podsumował Zawadzki.

Freedom Frams to spółka, która zajmuje się produkcją konopi - od sadzenia po dystrybucję. W planach firma ma takze wejście na regulowany rynek marihuany medycznej. Firma od początku jest prowadzona przez Przemysława Zawadzkiego - znanego aktywistę i youtubera z branży konopnej.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook