Sieć Circle K powiększa się o nową stację franczyzową!

24 mar 2021
źródło: materiały prasowe

Sieć Circle K podpisała kolejną umowę franczyzową i w ten sposób powiększyła liczbę swoich stacji paliw. Nowy punkt znajduje się w Radomiu, przy ul. Alei Wojska Polskiego.  Stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy jak i lokalny.

 

Przeczytaj także: TOP 100 Globalnych franczyz na świecie!

- Stacja Circle K w Radomiu funkcjonuje w modelu franczyzowym. Obecnie stacje franczyzowe stanowią ok. 25% wszystkich punktów należących do sieci w Polsce. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu Circle K oferuje swoim partnerom franczyzowym możliwość korzystania z wypracowanych i sprawdzonych rozwiązań globalnej marki działającej w ponad 20 krajach i posiadającej 16 000 sklepów typu convenience. Wszystkie stacje franczyzowe Circle K otrzymują także dostęp do znanych i cenionych na rynku produktów paliwowych miles® oraz szerokiej oferty pozapaliwowej. Franczyzobiorcą może zostać zarówno właściciel już istniejącej stacji, jak i właściciel działki, na której zamierza wybudować stację paliw. Circle K oferuje swoim partnerom franczyzowym opiekę personalną kierowników regionalnych, którzy z zaangażowaniem starają się doradzać i pomagać w dbaniu o wysokie standardy prowadzenia stacji. Pomoc we wdrożeniu otrzymują także pracownicy stacji franczyzowych, którzy otrzymują pakiet szkoleń pomocnych w codziennym prowadzeniu stacji paliw - czytamy w komunikacie prasowym sieci. 

Sieć Circle K Polska (dawniej Statoil) działa w Polsce od 1992 roku. Firma prowadzi ponad 360 stacji paliw, z czego 25 procent z nich to stacje franczyzowe. Od 2012 roku właścicielem spółki Circle K Polska jest firma Alimentation Couche-Tard Inc. (Couche-Tard). Prowadzi ona działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Ta kanadyjska firma posiada na świecie około 16 000 sklepów typu convenience i stacji paliw. Zatrudnia natomiast ponad 120 000 pracowników.

***

Przeczytaj także:

ile kosztuje franczyza Żabki

Ile kosztuje franczyza Żabki?

 

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook