Sieć Fit Cake gotowa na tłusty czwartek!

21 lut 2022
źródło: materiał prasowy Fit Cake

Pączki low carb, keto czy wegańskie z batatów - to wypieki na tłusty czwartek, które przygotowała franczyzowa sieć Fit Cake. Firma zapewnia, że wszystkie są bez cukru, bez glutenu i bez zbędnych kalorii.

- Nasza oferta jak zwykle skierowana jest do osób, które szukają czegoś ekstra i lubią nowinki na stole, a także do tych, które z powodów zdrowotnych muszą stosować różne ograniczenia dietetyczne - mówi Rafał Kościuk, współwłaściciel sieci Fit Cake.

W ofercie Fit Cake jest długa lista wypieków keto, ale prawdziwym tłustoczwartkowym hitem wydaje się być keto pączek pistacjowy.

- Ciastko zrobione jest na bazie mleka migdałowego i pistacji, środek to pistacjowy, aksamitny krem. Wierzch polany jest kokosowo-pistacjową polewą i posypany orzechami. Jeśli ktoś nie tego nie czuje, to przekonać go może fakt, że spory pączek zawiera tylko 295 kalorii – zachwala Rafał Kościuk.

Sieć przygotowała też niespodziankę specjalną na tłusty czwartek - Keto vege pączusie.

- Dostrzegliśmy, że na polskim rynku nie ma prawie w ogóle deserów keto wege. U nas więc będą! Ewelina Choińska, współwłaścicielka Fit Cake. – Przygotowane zostały na bazie mleka migdałowego, orzechów arachidowych, babki jajowatej i mąki kokosowej. Jeden zawiera zaledwie 70 kalorii. Sprzedajemy je w zestawie po 5 sztuk, czyli całe pudełko to tylko 350 kalorii.

Do przysmaków wege zaliczają się też pączki z batatów. W ofercie Fit Cake znajdziemy także pączki low karb oraz donaty.

Oczywiście dbamy, o to by nasze fit słodycze odpowiadały na zapotrzebowanie dietetyczne rożnych klientów, ale przede wszystkim staramy się, aby wyśmienicie smakowały. By nie była to tylko namiastka tradycyjnego pączka, ale coś lepszego, pyszniejszego i do tego zdrowego dodaje z uśmiechem Rafała Kościuk, właściciel franczyzy Fit Cake, który w tłusty czwartek wystąpi ku przestrodze w stroju zawodnika sumo.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook