Sieć Fit Cake zadowolona z opcji All INCLUSIVE we FLEX!

12 lut 2022
źródło: materiał prasowy Fit Cake

All INCLUSIVE  we FLEX od FIT CAKE  przyniosło 2 razy większe zainteresowanie franczyzą w 2022 roku - czytamy w komunikacie prasowym sieci.

W Fit Cake Flex najniższy poziom inwestycji pozostaje na pułapie 19 tys. zł. A za dodatkową opłatą, franczyzobiorca może wybrać bonusową usługę - wedle własnych potrzeb. Może zainwestować w salę konsumpcyjną, śniadania, czy też KETO Cake lub pozostać przy podstawowej usłudze.

- Mamy wszystko we FLEX i nie ma potrzeby dopłacania . Najważniejsze jest dla nas by nie uzależniać opłat od obrotów, tj.  zarabiasz więcej, płacisz więcej . Flex to stała niska opłata w wysokości 500 zł., bez żadnych dodatkowych procentów  - przekonuje Rafał Kościuk, współwłaściciel Fit Cake. 

- Każdy ma możliwość pozostania w podstawowym systemie za 19 tys. zł, który również wszystko posiada. Ma także prawo do rozszerzenia asortymentu i stanie się fachowcem np. w KETO  - dodaje Kościuk. 

- Wydzielenie marek własnych, prócz ogromnego potencjału marketingowego, daje również ochronę przed zależnościami mody, która wkrada się w dietę. Keto ma ogromną grupę fanów, ale i przeciwników. FIT CAKE postanawia więc tworzyć KETO CAKE, aby być ponad podziałami (...) - czytamy dalej w komunikacie. 

Opcja Flex w Fit Cake składa się z oferty podstawowej i dodatkowych. Z dodatkowych franczyzobiorca może wybrać: Keto Cake, Fit śniadania, Vege lody, gwarancję terytorialną lub konsumpcję w lokalu. Inwestor może zdecydować na przykład, że poza opcją podstawową dobiera tylko Vege lody. Może też postanowić, że bardziej niż na rozbudowanym menu zależy mu na ograniczeniu konkurencji. Wtedy dokupi gwarancję terytorialną.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook