Sieć handlowa Lewiatan z nowymi sklepami

17 paź 2022
Źródło: handelextra.pl

Sieć handlowa Lewiatan potrzebowała jedynie 9 miesięcy tego roku, by uruchomić w sumie 143 sklepy. Tylko we wrześniu otwarto aż 18 sklepów, z czego dwa największe w Częstochowie i Nowym Sączu.

Sieć handlowa Lewiatan we wrześniu tego roku otworzyła 18 kolejnych placówek. W Częstochowie jest to sklep mający ponad 500 metrów kwadratowych powierzchni, w Nowym Sączu zaś placówka ma niewiele mniejszą powierzchnię. Na tym jednak dynamiczny rozwój sieci się nie kończy.

Marka stworzyła pilotażowy koncept – „Lewiatan w chwilę”. 7. z kolei placówkę otwarto niedawno w Warszawie. Są to zdecydowanie mniejsze sklepy niż klasyczne markety Lewiatana, jednak ideą w tym przypadku jest robienie szybkich zakupów. Jak się okazuje, klienci doceniają tę formę, w szczególności uporządkowanie sklepów oraz szeroką dostępność artykułów z różnych kategorii.

„Lewiatan w chwilę” to sklepy, które mają nie więcej niż 150 metrów kwadratowych. Łączą one zalety placówek tradycyjnych z modelem convenience. Jest tu miejsce na typową ofertę, którą posiada sieć handlowa Lewiatan, a także produkty, które dopasowane są do danej grupy odbiorców oraz lokalizacji placówki. Można tu więc liczyć również na produkty pochodzące od lokalnych dostawców.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook