Sieć Lewiatan większa o 87 sklepów!

13 sie 2020
źródło: materiały prasowe

Sieć Lewiatan poinformowała, że prężnie kontynuuje zaplanowaną ekspansję. Od początku roku powiększyła się o 87 nowych sklepów. W ostatnich tygodniach otworzono sklepy pod szyldem Lewiatan w miejscowościach: Jaszkowa, Krapkowice i Gozdnica. Sieć planuje uruchomienie kolejnych, nowych placówek.

Nowo otwarte sklepy znajdują się w województwach dolnośląskim i opolskim. Zostały kompleksowo przystosowane do standardów sieci Lewiatan. Placówka w Gozdnicy zajmuje powierzchnię 170 m2, w Jaszkowej 103 m2, natomiast w Krapkowicach 152 m2.

– Otwarcie Lewiatana w Krapkowicach niesie za sobą wiele korzyści dla okolicznych mieszkańców m.in. w postaci bogatego asortymentu naszego sklepu. Jako przedsiębiorcy także cieszymy się z dalszej perspektywy współpracy i jesteśmy przekonani, że decyzja o wstąpieniu do sieci przyczyni się do naszych kolejnych sukcesów w branży handlowej – mówi właścicielka sklepu w Krapkowicach Magdalena Donitza.

sklep franczyzowy w Krapkowicach

– Z Polską Siecią Handlową Lewiatan współpracujemy już od ponad 6 lat. Cieszymy się, że z sukcesem uruchomiliśmy nasz kolejny sklep pod szyldem tej sieci. To dla nas przede wszystkim gwarancja dalszej owocnej współpracy i rozwoju naszego biznesu – komentują Piotr Satława i Jacek Dziułka, właściciele sklepu Lewiatan w Jaszkowej.

Rozwój franczyzowej sieci to jeden z priorytetów strategii tej firmy, zarówno poprzez dołączanie do sieci nowych przedsiębiorców jak i rozwój możliwości biznesowych obecnych partnerów, którzy działają pod szyldem Lewiatana.

sklep franczyzowy w Jaszkowej

Rozwój sieci jest kluczowym punktem naszej strategii, ale intensywnie pracujemy także nad dopasowaniem i optymalizacją naszego asortymentu. Naszym priorytetem na najbliższy czas jest również rozwój marki własnej Lewiatan, jak również bliska współpraca z polskimi producentami, którzy zaopatrują nasze sklepy w najlepsze produkty lokalne i regionalne. Chcemy, jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dlatego dążymy do wypracowania jednolitego standardu wszystkich placówek zrzeszonych w naszej sieci – komentuje Robert Rękas, Prezes PSH Lewiatan.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan to jedna z najdłużej funkcjonujących sieci franczyzowych na polskim rynku. Obecnie na terenie całej Polski zrzesza ponad 3 200 placówek handlowych zatrudniających 30.000 pracowników.

***

Polecamy także:

Prawne zagrożenia dla franczyzy w Polsce - raport WEI

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook