Sieć MOYA, Xtreme Fitness Gyms oraz Bafra Kebab powiększyły się o kolejne punkty franczyzowe! - flesz tygodnia

07 sty 2022
źródło: materiały prasowe

Pierwszy flesz tygodnia w 2022 roku rozpoczynamy tylko od dobrych informacji!

1. Pięć nowych stacji paliw pod szyldem MOYA

Kolejnych pięć stacji paliw zaczęło funkcjonować pod szyldem MOYA. Obiekty znajdują się w Rzeszowie, Choroszczy, Kościerzynie, Poznaniu oraz w Głogowie.

Stacja w Rzeszowie mieści się na drodze wylotowej z Rzeszowa w kierunku południowym, na Tyczyn.  Stacja w Choroszczy zlokalizowana jest niedaleko Białegostoku. Stacje w Rzeszowie i Choroszczy działają w modelu franczyzowym.

Sieć MOYA, Xtreme Fitness Gyms oraz Bafra Kebab powiększyły się o kolejne punkty franczyzowe! - flesz tygodnia

2. Franczyzowy Xtreme Fitness Gyms w Zamościu!

Sieć klubów fitness Xtreme Fitness Gyms uruchomiła 28 grudnia 35. punkt franczyzowy. Nowy klub znajduje się w Zamościu.

Sieć MOYA, Xtreme Fitness Gyms oraz Bafra Kebab powiększyły się o kolejne punkty franczyzowe! - flesz tygodnia

3. Nowe otwarcie w Bafra Kebab!

Pod koniec 2021 roku sieć Bafra Kebab poinformowała na swoim linkedinie o otwarciu nowego punktu franczyzowego. Mobilna budka znajduje się w Bydgoszczy.

4. Franczyzobiorcy Żabki ponownie w sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Żabka i w tym roku bierze udział w zbiórce na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sieć w swoich sklepach zbiera datki od 5 do 30 stycznia 2022 roku. Zebrane w tym roku środki zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znana jest mi od dziecka. Odkąd pamiętam, co roku rodzinnie uczestniczyliśmy w finale WOŚP. Mnie, jako małemu dziecku, wrzucanie datków do puszki sprawiało dużą radość, szczególnie że w zamian otrzymywałem czerwone serduszka. Później, już jako nastolatek, zaangażowałem się w WOŚP jako wolontariusz. Wtedy też cały dzień spędzony na kwestowaniu uświadomił mi skalę tego przedsięwzięcia. Spotkałem setki ludzi, a każdy chciał wesprzeć ideę WOŚP. Obecnie jako franczyzobiorca, dzięki zaangażowaniu Żabki w tę fantastyczną ideę, mogę w dalszym ciągu wspierać i pomagać chorym dzieciommówi franczyzobiorca Patryk Zemski z Wrocławia.

5. the White Bear i Michał Pazdan rozpoczynają współpracę!

Efektem współpracy sieci the White Bear i znanego piłkarza jest powstanie dwóch kaw, które Pazdan sygnuje swoim nazwiskiem.

Kawa "Mocny Strzał" to 100% arabika pochodząca z Brazylii. Charakteryzuje się przyjemnym smakiem, w którym można wyczuć czekoladę, karmel, orzechy i kakao. Natomiast kawa o nazwie "Strzał Energii" to mieszanka arabiki i robusty – kawa z dużą zawartością kofeiny, intensywna i aromatyczna.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook