Sieć ODIDO ze wsparciem dla uchodźców z Ukrainy

07 cze 2022

Sieć franczyzowa ODIDO w ostatnim czasie postanowiła podjąć działania, które mają na celu wsparcie uchodźców z Ukrainy. Wszelkie działania, które zostaną poczynione przez sieć będą we współpracy z Fundacją Pro Akademika, należącą do Uniwersytetu SWPS. Na jakie wsparcie mogą liczyć uchodźcy z Ukrainy? Tego dowiecie się z naszego artykułu!

Sieć ODIDO wspiera uchodźców z Ukrainy

Sieć sklepów ODIDO w ostatnich dniach podjęła decyzję o przekazywaniu 3 proc. dochodów ze sprzedaży produktów marki Fine Life na rzecz Centrum Wsparcia Psychologicznego dla uchodźców z Ukrainy. Wszystkie działania w tym aspekcie będą podejmowane we współpracy z Fundacją Pro Akademika.

Fundacja cały czas prowadzi także inne, odrębne działania, takie jak zapewnienie zatrudnienia pracownikom naukowym z Ukrainy oraz stworzenie specjalnego programu stypendialnego dla studentów z Ukrainy.

Przypomnijmy, że sieć franczyzowa ODIDO działa na polskm rynku od 2010 roku. Od tegu czasu pod egidą tej marki dziala w naszym kraju ponad 2500 sklepów, rozmieszczonych na terenie całej Polski.

Wsparcie finansowe dla uchodźców z Ukrainy pochodzi ze sprzedaży produktów Fine Life, które są dostępne na półkach sklepów ODIDO pod specjalnym pomarańczowo-zielonym szyldem.

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook