Sieci franczyzowe laureatami Retailer of The Year!

02 lis 2021
źródło: materiały prasowe

Podczas tegorocznej edycji European Circular Retail Congress, przyznano nagrody Retailer of The Year 2020 w kilku  kategoriach. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO w Warszawie podczas European Circular Retail Congress. 

  • W kategorii: "Sieci multiformatowe" nagrodę otrzymała sieć Carrefour Polska

– Retailer of the Year to dla nas nagroda szczególna i wyjątkowo wartościowa, bo przyznana głosami naszych partnerów biznesowych powiedziała Justyna Orzeł, Wiceprezes Zarządu, Sekretarz Generalny i Dyrektor Zasobów Ludzkich  Carrefour Polska podczas ceremonii wręczenia nagród. – Ten sukces jest potwierdzeniem, że zarówno obrana przez nas strategia transformacji żywieniowej i związanej z nią działań biznesowych, jak również współpracy z dostawcami i codziennego dbania o dobre relacje, przynosi efekty i odpowiada na potrzeby wszystkich uczestników rynku. Traktujemy ją również jako zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz naszych klientów i dostawców oraz do tego, abyśmy wszyscy zachęcali Polaków do tego, aby jedli mądrze.

  • W kategorii: "Supermarkety – Proximity", nagrodę przyznano sieci Lewiatan

- To wyjątkowa nagroda, bo przyznawana przez partnerów biznesowych – naszych dostawców. Wyróżnienie w tym roku jest dla nas szczególne – jest dowodem na to, że sprawdziliśmy się jako partner w okresie niepewności związanej z pandemiąmówił Robert Rękas, prezes zarządu PSH.

  • W kategorii: "Sieci Małego Formatu/Convenience" oraz nagrodę główną otrzymała Żabka Polska

Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że to właśnie nasi Partnerzy handlowi docenili współpracę z nami. Zależy nam, abyśmy wspólnie spełniali oczekiwania naszych klientów i odpowiadali na trendy rynkowe, dlatego wiele produktów jest dostępnych tylko w sklepach naszej sieci. Wierzymy, że razem mamy ogromny wpływ na otoczenie, dlatego zachęcamy również naszych Partnerów do wspólnego działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Bardzo dziękujemy za wyróżnienie! Gratulacje dla Adam Manikowski, PhD i całego teamu Żabki za zaangażowanie i wspaniałą pracę! - napisała sieć na swoim Linkedinie. 

 

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook