Sklep Spar chce rozwijać franczyzę

24 lut 2020
źródło: materiały prasowe

10 lutego br. spółki Spar International, Spar Group oraz Spar Polska poinformowały o porozumieniu, na mocy którego Spar Group został wyłącznym operatorem marki na terenie Polski.

Wasz Sklep Spar zakłada, że do sieci w ciągu czterech lat dołączy ponad 400 placówek. A na swojej stronie internetowej Spar zachęca niezależnych przedsiębiorców do rozpoczęcia z nimi współpracy partnerskiej.

(...)Uważamy, że idea dobrowolnej sieci partnerskiej jest szczególnie kusząca dla detalistów, ponieważ mogą oni do nas dołączyć, korzystać z naszego know how oraz infrastruktury, a jak im się nie spodoba – zawsze mogą się wycofać. Propozycję mamy dla każdego. Chcemy, aby nasz system logistyczny pozwalał skutecznie i po minimalnych kosztach zaopatrywać wszystkie placówki w całej Polsce. Magazyn w Koninku pod Poznaniem już przestał nam wystarczać. W 2020 r. rozbudujemy sieć o dwa duże centra logistyczne. Przygotowujemy do uruchomienia obiekt w Starych Gnatowicach pod Warszawą. W pasie między Krakowem a Katowicami pracujemy nad lokalizacją trzeciej bazy magazynowo-dystrybucyjnej. Taka infrastruktura pozwoli obsłużyć pięcioletni plan rozwoju sieci, który jawi się bardzo optymistycznie. Założenie 400 sklepów jest według nas umiarkowaną prognozą(...) – tłumaczy Tomasz Syller, dyrektor zarządzający, członek zarządu Wasz Sklep Spar.

Wasz Sklep jest spółką należącą do The Spar Group Ltd., która działa na rynku od 56 lat. Sieć funkcjonuje w 10 państwach i gromadzi 3500 sklepów. Obecnie priorytetem Wasz Sklep Spar Polska jest budowanie sieci partnerskiej i przyłączenie kolejnych sklepów do "wielkiej rodziny SPAR".

 

***

Polecamy także:

Zdrowa krowa planuje dalszą ekspansję i rozwija franczyzę

Zdrowa Krowa planuje dalszą ekspansję i rozwija franczyzę

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook