Sklepy franczyzowe KOMFORT znów otwarte

27 paź 2022
Źródło: wlasnybiznes.pl

Sklepy franczyzowe KOMFORT ponownie otwierają się w Jarosławiu i Gorlicach. Punkt w Jarosławiu otwiera się w tym samym formacie, ale w nowej lokalizacji. Sklep w Gorlicach został przekształcony na KOMFORT HOME.

Sklepy franczyzowe KOMFORT na nowo!

KOMFORT w Jarosławiu 12 października br. zmienił adres na ulicę Elektrownianą 2. Punkt w Gorlicach został z kolei ponownie otwarty 19 października. Został również rozbudowany – obecnie można tu znaleźć wyposażenie do łazienki oraz kuchni. Ponadto jest tu duży wybór drzwi i podłóg. Z okazji otwarcia klienci mieli szansę dokonać zakupów produktów nieprzecenionych z rabatem wynoszącym 15%.

W tym roku planowane są kolejne otwarcia sklepów tej marki. KOMFORT na rynku istnieje od ponad 30 lat. Od 2014 roku sklepy stanowią część Grupy Michał Sołowow. W całej Polsce dostępnych jest ponad 160 punktów, w tym zarówno sklepy własne, jak i placówki prowadzone w systemie franczyzowym.

Marka słynie z asortymentu, który pozwala na kompletne urządzenie domu, a także z docenianej na rynku oferty dywanów, paneli i wykładzin podłogowych. Ponadto klienci mogą tu znaleźć elementy wyposażenia do kuchni, łazienki, salonów, tarasów, w tym meble, oświetlenie i rozmaite akcesoria oraz wiele innych. Klienci korzystający z oferty tej marki mogą również liczyć na fachową pomoc w zakresie projektowania oraz montażu.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook