Słodki biznes – duże zyski

21 mar 2022
artykuł sponsorowany

O własnym biznesie marzy bardzo wiele osób. Co nas blokuje? Najczęściej to, że nie mamy dużych pieniędzy na inwestycję, nie mamy też pewności co do jej zwrotu, pozostaje jeszcze pomysł i jego realizacja, biznesplan i wiele formalności.

Właśnie dla takich osób odpowiedzią jest franczyza. Jest ich coraz więcej i zaskakująco dużo osób decyduje się na takie rozwiązanie, które pozwala im na usamodzielnienie się i prowadzenie własnej firmy. Konkretnym tego przykładem jest franczyza Lody Przygoda.

Wiele osób, kiedy było dzieckiem marzyło o tym, by móc jeść lody w nieskończoność, najlepiej takie z własnej lodziarni.

Taki biznes ma kilka zalet

Przede wszystkim jest łatwy w prowadzeniu, a dzięki szerokiej ofercie, w której znajdują się kawa, lody czy gofry, może to być biznes nie tylko sezonowy. Dodatkowo sama obsługa urządzeń nie wymaga skomplikowanego szkolenia.

Dzięki franczyzie Lody Przygoda możesz również liczyć na spore zyski, ponieważ produkcja jednego lodu włoskiego to około 1 zł, natomiast jego sprzedaż może sięgać 4 do nawet 7 zł, co powoduje, że szybko możesz osiągnąć satysfakcjonujące wyniki. Już 3 miesiące dobrej sprzedaży spowodują, że osiągniesz świetne zyski, które sprawią, że będziesz zadowolony ze swojej decyzji o założeniu własnej firmy, a zysk na jednym punkcie może wynosić nawet 20 tysięcy złotych.

Nie musisz inwestować ogromnych pieniędzy, co jest szczególnie ważne dla osób szukających pomysłu na firmę, ale nieposiadających ogromnych środków, by w nią zainwestować. Dwie formy prowadzenia punktu gastronomicznego dają Ci możliwość wybrania takiej, która najbardziej Ci odpowiada i która jest lepiej dopasowana do kwoty, jaką chcesz i możesz przeznaczyć na inwestycję. Do wyboru masz sprzedaż z okienka w lokalu stacjonarnym lub przyczepy gastronomiczne. W przypadku lokalu wystarczy powierzchnia 10m2. Każdy z tych lokali posiada również niezbędne wyposażenie takie jak maszyny do lodów, gofrownica czy ekspres do kawy, dodatkowo by zachować spójność marki dostajesz ubrania firmowe.

Słodki biznes – duże zyski

Bardzo ważną zaletą franczyzy jest marka – wypromowana, znana klientom, z opracowanym marketingiem i sposobem to by oferowane produkty się sprzedawały i były atrakcyjne. Dzięki temu nie musisz się bać tego czy poradzisz sobie chociażby z reklamą, dzięki dołączeniu do znanej sieci możesz być pewien, że klienci będą znali Twoje produkty.

Dzięki posiadaniu 70 punktów sprzedaży marka Lody Przygoda ma perfekcyjnie opracowane plany marketingowe, które na pewno wypromują Twój biznes.

Dla osób dopiero zaczynających prowadzenie własnej firmy istotne jest wsparcie oferowane nie tylko na początku, ale również w trakcie trwania współpracy oraz możliwość skorzystania z licznych szkoleń zarówno dla właściciela, jak i pracowników. Sprawia to, że załatwienie wszelkich formalności staje się niezwykle proste – od zakładania działalności po pozwolenia sanepidu, jako franczyzobiorca masz pełne wsparcie.

Również znalezienie właściwych dostawców nie będzie problemem, ponieważ dzięki współpracy z Lody Przygoda dowiesz się jak dobrać składniki i gdzie najlepiej je zamówić, by oferować swoim klientom odpowiednio wysoką jakość.

Słodki biznes – duże zyski, to może iść w parze, spełnij swoje marzenia i stwórz własną firmę z Lody Przygoda.

Zapraszamy do kontaktu

Łukasz Przygoda

Tel 505 593 105

www.lodyprzygoda.pl

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook