So! Coffee debiutuje na osiedlach

04 mar 2020
foto: facebook/so!cofee
źródło: propertynews.pl

So! Coffee finalizuje umowy sześciu nowych lokali. Jeden z nich - Rybnik Plaza będzie lokalem franczyzowym, dwa z nich pojawią się na warszawskich osiedlach, a pozostałe w galeriach handlowych.

Sieć nie rezygnuje całkowicie z prowadzenia kolejnych kawiarni w  galeriach handlowych, pomimo, że ruch w nich ostatnio jest zdecydowanie mniejszy. Zakaz handlu w niedzielę spowodował mniejszy utarg wielu sieci. Dlatego So! Coffee stara się otwierać nowe kawiarnie również w innych, mniejszych lokalizacjach, gdzie rozwija się tam głównie w formie franczyzy. Dobór konkretnego miejsca leży po stronie franczyzobiorcy - z uwagi na to, że to on najbardziej zna swój lokalny rynek.

Kolejne kawiarnie franczyzowe So! Coffee mają pojawić się w drugiej połowie roku. Sieć testuje także hybrydę, czyli połączenie kawiarni ze sklepem "1 Minute".

Kawiarnie sieci So! Coffee obecne są już  w około 30 miastach w Polsce i w kilkunastu punktach za granicą. Najwięcej kawiarni tej sieci znajduje się obecnie w centrach handlowych.

 

***

Polecamy także:

Wywiad: o franczyzie Sphinx z Mateuszem Cackiem - dyrektorem rozwoju sieci

Wywiad: o franczyzie Sphinx z Mateuszem Cackiem - dyrektorem rozwoju sieci

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook