Stacje Carrefour wprowadzają płatność przy dystrybutorze!

09 lip 2020
źródło: materiały prasowe Carrefour

Carrefour Polska testuje nową usługę o nazwie Tank&Go, która skierowana jest do klientów stacji benzynowych tej sieci. Stacje, które biorą udział w testach tej aplikacji, umożliwiają dokonanie bezkontaktowej płatności za paliwo. 

Początkowa faza testów tej aplikacji obejmuje stacje paliw znajdujące się w Warszawie i Krakowie i odbywa się za pomocą aplikacji "Mój Carrefour".

- Carrefour Polska konsekwentnie rozwija pakiet usług dla klientów realizujących transakcje w naszej sieci sklepów. Tank&Go to kontynuacja doskonale przyjętej przez klientów usługi Scan&Go, a jednocześnie pierwszy tego typu projekt realizowany przez sieć handlową w Polsce, który zapewnia klientom korzystającym ze stacji paliw Carrefour nowe doświadczenia w pełni mobilnej, bezobsługowej realizacji transakcji oraz bezpieczeństwo i szybkość zakupów paliwa za pomocą aplikacji „Mój Carrefour” – mówi Grzegorz Wazowicz, Dyrektor Działu Usług Finansowych i Handlowych Carrefour Polska.

Test realizowany jest we współpracy z Mastercard. A cała usługa działa w aplikacji mobilnej "Mój Carrefour".

Stacje Carrefour wprowadzają płatność przy dystrybutorze!

- Usługa Tank&Go zintegrowana z Masterpass pozwala zrealizować płatność bez kontaktu z kasjerem, co jest szczególnie przydatne w czasie trwającego zagrożenia epidemicznego. Jednak wartość tej usługi, jaką jest szybkość i wygoda dzięki automatyzacji płatności, pozostaje uniwersalna. W Mastercard przyświeca nam wizja, w której różne urządzenia, takie jak smartfon, ale też samochód z komputerem pokładowym, mogą pełnić funkcję płatniczą, aby zakupy były jeszcze prostsze. Carrefour jest liderem w realizacji tej wizji i bardzo się cieszę, że to nasz kolejny wspólny innowacyjny projekt, po wcześniejszym wprowadzeniu usługi Scan&Go – mówi Kamila Kaliszyk, dyrektor ds. rozwoju rynku w polskim oddziale Mastercard Europe.

Carrefour Polska to wielkoformatowa sieć handlowa, pod której szyldem działa w Polsce ponad 900 sklepów (hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego). Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz posiada stacje benzynowe.

Polecamy także:

Franczyza Bike Café rośnie!

Franczyza Bike Café rośnie!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook