Startuje nowa sieć franczyzowa - PASCAL Franchise

27 sty 2021
źródło: materiały prasowe

Pascal Brodnicki, znany kucharz telewizyjny i autor książek o sztuce gotowania oraz grupa kapitałowa Food & Friends Polska S.A., inwestor na rynku gastronomicznym, zawarli umowę inwestycyjną i uruchomili markę PASCAL Franchise.

Umowa inwestycyjna zakłada powołanie nowej Spółki pod marką PASCAL Franchise, która uruchomi nowy koncept gastronomiczny. Według informacji prasowych, ma być on dostępny w 3 formatach: PASCAL Today - szybkie jedzenie na wynos, PASCAL House - format restauracji codziennej i PASCAL Box - jedzenie w modelu subskrypcyjnym. Punkty  gastronomiczne marki będą działać zarówno w formie stacjonarnej, na wynos jak i w dostawie.

 (...) Założeniem PASCAL Franchise jest zapewnienie powszechnej dostępności wygodnego jedzenia na co dzień, tzw. convenient food. Poprzez możliwości zdywersyfikowanej dystrybucji: na miejscu, na wynos, w dostawie, Spółka zamierza docierać do jak największej liczby domów. (...) Pascal, od lat promujący światową kuchnię domową, swoją filozofią jedzenia chce inspirować do lepszego jedzenia na co dzień w każdym domu i zarazić entuzjazmem do celebrowania życia i jedzenia - czytamy w komunikacie prasowym sieci. 

Nowa sieć PASCAL Franchise zaprasza do współpracy partnerów, którzy chcą zainwestować w nowe otwarcie oraz właścicieli restauracji, którzy chcą przyłączyć się do sieci poprzez rebranding własnego lokalu. Pozostałe szczegóły związane z franczyzą, marka ma ujawnić 11 marca 2021 roku, podczas oficjalnego otwarcia tego projektu.

***

Przeczytaj także:

Franczyzobiorcy bez pomocy rządu?

Franczyzobiorcy bez pomocy rządu?

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook