Stokrotka przejęła mazowiecką sieć sklepów!

08 lis 2021
źródło: materiały prasowe

Stokrotka sfinalizowała przejęcie mazowieckiej sieci sklepów, która była własnością firmy P.P.H.U „J.R.T.W.M. – Krawczyk”.  Zakończenie transakcji planowane jest do końca 2021 roku - z zastrzeżeniem spełnienia określonych warunków wynikających z umowy.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z szybkiego przeprowadzenia procesu przejęcia sklepów. Mazowsze to dla nas bardzo ważny rynek, idealnie wpisuje się w konsekwentnie realizowaną przez nas strategię rozwoju Stokrotki. Także samo przejęcie lokalnej sieci handlowej dobrze wpisuje się w nasz model biznesowy. Nowe lokalizacje pozwolą nam budować siłę marki i dotrzeć do nowych klientów z ofertą wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenachmówi Krzysztof Trojanowski, dyrektor operacyjny, członek zarządu Stokrotki.

Przejęcie obejmie dziewięć sklepów prowadzonych w okolicach Warszawy oraz 6 nieruchomości, w których prowadzone są te placówki handlowe.

- Podpisanie tej umowy umacnia pozycję Stokrotki w rejonie Warszawy, który jest dla nas bardzo ważnym rynkiem. Przejęte lokalizacje pozwolą nam dotrzeć do szerokiego grona nowych klientów i wzmocnić naszą markę w nowych dla Stokrotki miejscowościach - deklarował kilka miesięcy temu Arūnas Zimnickas, dyrektor zarządzający i prezes spółki Stokrotka.

Czytaj dalej: Sklep we franczyzie

Franczyza Stokrotki

Korzenie Stokrotki sięgają Lublina. A od 2018 roku, inwestorem strategicznym tej marki jest Maxima Grupe. Stokrotka rozwija zarówno sieć sklepów własnych, jak i tych działających we franczyzie - w kilku formatach. Aktualnie pod szyldem Stokrotki działa ponad 80 sklepów franczyzowych.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook