4 września 2021: Targi Franczyza EXPO już dzisiaj!

04 wrz 2021
Zdjęcie z ubiegłorocznej edycji

Dzisiaj, tj. 4 września 2021 r. odbędą się Targi Franczyza EXPO- czyli wydarzenie łączące miejsce spotkań franczyzodawców i franczyzobiorców z panelami edukacyjnymi. Podczas targów, przyszli franczyzobiorcy mogą wziąć udział w Akademii Franczyzy, ale także porozmawiać z przedstawicielami różnych marek franczyzowych.

W gronie ekspertów tegorocznego wydarzenia znaleźli się między innymi Andrzej Krawczyk, który powie o rozwoju firmy poprzez franczyzę, a także Marek Meksuła i Jerzy Pawelec, którzy pokażą najbardziej istotne błędy i zaniechania przy projektowaniu systemów franczyzowych w aspektach prawnych, finansowych, sprzedażowych oraz  wdrożeniowych. O biznesie i franczyzie opowiedzą także: Robert Kuc, (CEO sieci Zdrowa Krowa), Łukasz Dojka (CEO sieci Xtreme Fitness Franchise), Tomasz Schmidt (właściciel konceptu Konopny Salon by Schmidt) oraz Marek Rogala (współwłaściciel konceptu Pascal Franchise). Na targach można będzie także uczestniczyć w debacie franczyzobiorców, którzy opowiedzą o współpracy z franczyzodawcami oraz zdradzą dlaczego zdecydowali się na prowadzenie własnego biznesu pod znanym szyldem.

Podczas tego wydarzenia odbędą się także warsztaty, które poprowadzi Monika Ferreira, reprezentująca firmę I’GS In Good Strategy. Franczyza 2.0 Workshop - bo tak będzie się nazywać panel przygotowany przez Ferreirę, został objęty patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

Ponadto, w strefie wystawienniczej, uczestnicy znajdą najważniejsze franczyzy w kraju, z branż takich jak: AGD, RTV, telekomunikacja, edukacja, finanse i bankowość, gastronomia, motoryzacja, nieruchomości, sport, spożywcze i przemysłowe, usługi dla dzieci, usługi dla konsumentów, usługi prawno-księgowe, usługi turystyczno-hotelowe, usługi zdrowotne, odzież, obuwie, dodatki, jak również usługi dla firm. Najlepsi wystawcy zostaną nagrodzeni w konkursie Franchising Awards.

Więcej na temat Targów Franczyza EXPO 2021 znajdziesz na stronie organizatora.

Zobacz relację z ubiegłorocznej edycji Franczyza Expo!

PARTNERZY WYDARZENIA:

  • Złoty Sponsor: XTREME FITNESS GYMS
  • Srebrny Sponsor: ZDROWA KROWA
  • Srebrny Sponsor: CARREFOUR
  • Partner Strategiczny: RE/MAX
  • Partner Strategiczny: I'GS IN GOOD STRATEGY
  • Partner Generalny: ARSS
  • Partner Merytoryczny: KANCELARIA FRANCZYZY
  • Główny Ambasador Targów: PASCAL FRANCHISE

Organizatorem wydarzenia jest International Center of Events II.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook