Targi franczyzy w Austrii odbędą się online!

06 maj 2020
źródło: https://www.cash.at
foto: Unsplash CCO

Popularne austriackie targi franczyzy 2020, które miały się odbyć w dniach: 26 i 27 czerwca br., odbędą się zgodnie z planem, ale tegoroczna edycja będzie transmitowana online.

Jak podaje Austriackie Stowarzyszenie Franczyzowe, w tym kraju jest obecnie 9400 franczyzobiorców, a 87 300 pracowników wygenerowało około 10 miliardów euro sprzedaży w 2019 roku. Franczyza w Austrii jest zatem ważną gałęzią gospodarki, która wciąż podlega wzrostowi. Stąd też obserwuje się wzrastające zainteresowanie targami.

Z uwagi na obecną sytuację, na którą ma wpływ pandemia koronawirusa, organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych na wirtualne spotkanie. Austriackie Targi Franczyzowe będą odbywać się na platformie online. W wirtualnych targach będzie można wybierać z pozycji menu różne propozycje, tj.  Informacja, Sala Konferencyjna, czy Sala Wystawowa. Wszystkie udogodnienia mają na celu zaspokojenie potrzeb wszystkich oglądających, którzy z utęsknieniem czekali na tegoroczne spotkanie w tradycyjnej formie.

Organizator przewidział także interaktywny plan sali, który pozwoli lepiej się odnaleźć na platformie. Wystawcy będą mogli umieścić na niej filmy prezentacyjne, rollupy z dodatkowymi informacjami, logo czy foldery. Oczywiście zwiedzający będą mogli również odbyć bezpośrednią rozmowę online z wystawcami. Będzie to możliwe za pośrednictwem platformy „GoTomeeting” (czatu/ video).

Szczegóły i cennik można znaleźć na stronie Austriackiego Stowarzyszenia Franczyzowego.

***

Polecamy także:

Wirtualne Targi Franczyzy, czyli jak jeden wirus zmienił świat

Wirtualne Targi Franczyzy, czyli jak jeden wirus zmienił świat

 

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook