Telepizza zmienia franczyzobiorcę w Warszawie

26 wrz 2022
Źródło: horecatrends.pl

Telepizza stawia na egzekwowanie standardów, które obowiązują we wszystkich lokalach należących do sieci. Tam, gdzie standardy nie są przestrzegane, dochodzi do zmiany franczyzobiorcy. Tak się stało w jednym z warszawskich lokali.

Telepizza zakończyła współpracę z jednym z franczyzobiorców w strefie Warszawa Ursus. Lokal już działa i ma nowego franczyzobiorcę, a po zakończonym remoncie placówka ponownie będzie przyjmować gości na miejscu.

Spółka, która na rynku istnieje od 1988 roku (powstała w Madrycie), w Polsce zaś działa od 1992 roku, w ciągu 12 miesięcy prowadzenia działalności przekształciła 20 punktów mających status lokali własnych na placówki franczyzowe. W 8 z nich zmienili się franczyzobiorcy, co związane było m.in. z niedostosowaniem się do wymogów sieci.

Telepizza pojawi się także w dwóch nowych lokalizacjach – w Gdańsku oraz w Markach. W tym drugim punkcie spółka planuje uruchomienie testowo dwóch konceptów w jednej restauracji, która będzie miała powierzchnię 100 metrów kwadratowych.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook