Tomasz Schmidt partnerem targów Franczyza Expo (wywiad)

04 lip 2021
źródło: materiały prasowe

Do grona Partnerów wydarzenia Franczyza Expo dołączył Tomasz Schmidt, absolwent najlepszych akademii na całym świecie. Kształcący się m.in. w Nowym Yorku, Paryżu i Londynie czy Budapeszcie. Jeden z współprowadzących program „Ostre cięcie”. Rozwijający koncept franczyzowy - Salon konopny by Schmidt. 

- Cały czas musi się coś dziać. Jestem tak zaprogramowany, nie wiem skąd się to bierze. Mamy mnóstwo pomysłów, chcemy je stale wprowadzać i rozwijać. Skupiamy się oczywiście na poszczególnych pomysłach, realizuję je stopniowo. Obecnie jesteśmy skoncentrowani na modelu franczyzowym Salonu Konopnego, ale będziemy dalej produkować kolejne produkty w ramach WS Academy. Mamy zamiar otworzyć jeszcze więcej placówek WS Lux. Pomysłów jest mnóstwo, w związku z tym będziemy je realizować. Nie lubię stagnacji, musi się coś dziać! - wyjaśniał Tomasz Schmidt, w rozmowie z Franczyza EXPO. 

Skąd pomysł na franczyzowe salony? „Co jeszcze siedzi” w głowie Tomasza Schmidta?  Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!

4 września 2021 roku odbędzie się już 3. edycja targów Franczyza Expo. Podczas eventu, 150 wystawców spotka się z dwoma tysiącami przedsiębiorców gotowych na inwestycję w biznes.

Wydarzeniu patronuje wiele znanych marek. Złotym sponsorem eventu jest Xtreme Fitness Gyms. Srebrnymi Carrefour Express oraz Zdrowa Krowa. Więcej na temat targów znajdziesz na: https://franczyzaexpo.pl/

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook