Trwa ekspansja franczyzowa sieci Lewiatan!

22 maj 2020
źródło: materiały prasowe

PSH Lewiatan rozwija sieć, pomimo epidemii. W ostatnich tygodniach na mapie Polski pojawiło się 9 nowych sklepów franczyzowych, w różnych formatach. Ekspansja trwa, pomimo tej nadzwyczajnej sytuacji.

Bardzo się cieszę, że dołączają do nas nowi franczyzobiorcy. W naszej sieci od lat stawiamy na bliskie relacje z naszymi klientami, partnerami biznesowymi, pracownikami. Dlatego sklepy Lewiatana są tak dobrze dopasowane do potrzeb lokalnych klientów. W obecnej sytuacji znaczenie zaufania, bliskości i autentycznych relacji będzie coraz większe, co tworzy nowe szanse w rozwoju sieci oraz umacniania biznesów naszych franczyzobiorcówmówi Robert Rękas, Prezes PSH Lewiatan.

Duże i dobrze zorganizowane sieci franczyzowe takie, jak Lewiatan zapewniają realne wsparcie dla zrzeszonych przedsiębiorców, gwarantują stabilność dostaw towarów, bezpieczeństwo bieżącego funkcjonowania, a także umożliwiają wymianę doświadczeń. Sądzę, że doświadczenia związane z pandemią oraz aktualna sytuacja gospodarcza, sprawią, że skłonność przedsiębiorców, właścicieli sklepów detalicznych do przystępowania do sieci franczyzowych będzie rosnąćdodaje Rękas.

Ekspansja i rozwój sieci Lewiatan, to jeden z głównych celów w strategii Lewiatana. Nowo powstałe sklepy sieci zostały zlokalizowane w 9 miejscowościach: Bułowicach, Bydgoszczy, Grodzicznie, Jednorożcu, Poroninie, Suwałkach, Węgrzynowie, Wielkim Komorsku oraz w Zwierzyńcu. Placówki pracują w różnych formatach. Dla przykładu powierzchnia sklepu w Poroninie wynosi aż 840 metrów kwadratowych i sklep funkcjonuje w formacie supermarketu. Niemniej kilka nowych obiektów funkcjonuje jako mały sklep.

Cieszę się, że możemy rozwijać nasz rodzinny biznes, a dzięki współpracy z Lewiatanem z sukcesem uruchomiliśmy 13 sklep pod tym szyldem. Nasze doświadczenia pokazują, że supermarkety nie muszą być lokalizowane w ścisłym centrum miasta. Atrakcyjna oferta asortymentowa i dobra jakość produktów to argumenty, które przemawiają za robieniem zakupów w danym sklepie. Wybierając lokalizację sklepu nawiązujemy bezpośrednią współpracę z lokalnymi dostawcami. Dzięki temu nasi klienci mają łatwy dostęp do asortymentu, który dobrze znają i doceniają, a regionalni producenci zyskują nowy kanał dystrybucji dla wytwarzanych przez siebie produktów – mówi Adam Rajski, założyciel sieci supermarketów Rajski należących do sieci Lewiatan.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan jest jedną z najdłużej funkcjonujących sieci franczyzowych na polskim rynku.

***

Polecamy także:

Kolejny Berlin Döner Kebap na mapie Polski!

Kolejny Berlin Döner Kebap na mapie Polski!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook