TrybEco przejmuje VoltScooters! Żabka poszukuje partnerów ds. sprzedaży! - flesz tygodnia

26 lis 2021
źródło: materiały prasowe

Żabka poszukuje partnerów ds. sprzedaży. Polski McDonald’s odnotował najlepsze wyniki w historii!  TrybEco przejmuje VoltScooters. A Walmart będzie sprzedawać na Twitterze! To jest najnowszy flesz tygodnia! Przeczytaj w skrócie!.

1. Żabka poszukuje 30 partnerów ds. sprzedaży w całej Polsce!

Żabka poszukuje ok. 30 partnerów ds. sprzedaży. Sieć informuje, że zapewni im szeroki pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną, elastyczny czas pracy oraz indywidualnie dopasowany model szkoleń. Zatrudnieni pracownicy będą doradzać franczyzobiorcom, jak osiągnąć cele sprzedażowe i zapewnić standardy jakościowe w sklepach.  Przed rozpoczęciem współpracy, partnerzy ds. sprzedaży mogą liczyć na dwumiesięczne szkolenie przygotowujące, zakończone egzaminem uprawniającym do objęcia obowiązków.

- Żabka nieustannie się rozwija – do sieci każdego dnia dołączają nowi franczyzobiorcy. Aby jak najlepiej przygotować ich do prowadzenia sklepów, zapewniamy im nie tylko odpowiednio wyposażoną placówkę, wsparcie marketingowe, ale także codzienną pomoc partnerów ds. sprzedaży. Poszukujemy aktualnie osób, które chcą wspierać franczyzobiorców w prowadzeniu ich biznesu. Zachęcam wszystkich, by dołączyli do jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Współpraca z Żabką to szansa na rozwój zawodowymówi Przemysław Kijewski, Dyrektor ds. Operacyjnych.

Sieć zachęca do aplikowania na to stanowisko niespotykaną komunikacją:

2. Giganci Programowania w finale 19. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku!

Giganci Programowania to jedna z polskich firm, która będzie reprezentować nasz kraj podczas rywalizacji o tytuł EY World Entrepreneur Of The Year. Zwycięzcę EY Przedsiębiorca Roku 2021 poznamy podczas Gali Finałowej 4 marca 2022 r. Zwycięzca polskiej edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku będzie reprezentować nasz kraj, podczas międzynarodowego finału: World Entrepreneur of the Year, który odbędzie się w czerwcu 2022 roku w Monte Carlo.

Giganci Programowania TrybEco przejmuje VoltScooters! Żabka poszukuje partnerów ds. sprzedaży! - flesz tygodnia

3. TrybEco przejmuje VoltScooters!

Jak podaje ISBnews, TrybEco przejmuje spółkę VoltScooters - firmę oferującą system sharingowy hulajnóg elektrycznych. Dzięki temu przejęciu, TrybEco staje się jedyną firmą na polskim rynku, która oprócz produkcji i dystrybucji rowerów hybrydowych, oferuje również systemy sharingowe.

- Od sześciu lat działamy na rynku mikroelektromobilności, oferujemy pojazdy, infrastrukturę, a także systemy informatyczne do obsługi jednych i drugich. Inwestycja w systemy sharingowe to dla nas naturalna droga rozwoju – powiedział Tomasz Przygucki, właściciel TrybEco.

VoltScooters jest operatorem systemów sharingowych dla hulajnóg elektrycznych. Ma obecnie około 700 jednośladów, dostępnych we własnej flocie oraz w sieci franczyzowej. VoltScooters skupia  franczyzobiorców w całej Polsce, jak i za granicą.

TrybEco przejmuje VoltScooters! Żabka poszukuje partnerów ds. sprzedaży! - flesz tygodnia

4. VIVE Profit w kolejnych miastach!

W grudniu zostaną otwarte kolejne punkty VIVE Profit. Second handy pojawią się w dwóch polskich miastach – w Wałbrzychu i Starogardzie Gdańskim.

Sklep we Wałbrzuchu zostanie otwarty 3 grudnia i będzie znajdował się w budynku handlowym OK CENTRUM. Z kolei sklep w Starogardzie Gdańskim,  zostanie otwarty 10 grudnia. Sklep będzie mieścił się przy ul. Paderewskiego.

5. Walmart będzie sprzedawał na żywo!

Jedna z największych zagranicznych franczyz, będzie sprzedawać na Twiterze. Jak podają wirtualnemedia.pl, 28 listopada br. Walmart ogłosi na Twitterze wydarzenie „cyber deale”. Całe wydarzenie online poprowadzi piosenkarz  Jason Derulo. Podczas 30-minutowego pokazu, gwiazdor przedstawi oferty dotyczące elektroniki, artykułów gospodarstwa domowego, odzieży itd. Użytkownicy będą mogli oglądać wydarzenie za pośrednictwem konta Walmart na Twitterze. I również w ten sposób kupować polecane produkty.

Detaliczny gigant odnotował nieoczekiwany wzrost zysków!

6. Polski McDonald’s odnotował najlepsze wyniki w historii!

Najlepsze wyniki w historii tego giganta, sieć zawdzięcza kampanii przeprowadzonej we współpracy z Matą.

- Pierwszy tydzień kampanii z Matą był to dla nas trzecim najlepszym tygodniem w historii firmy w Polsce, zarówno pod względem liczby transakcji, jak i osiągniętej wartości sprzedaży - mówi Tomasz Dębowski dyrektor marketingu McDonald’s.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook