Ukraiński Foodex24 planuje uruchomienie sieci franczyzowej!

04 lis 2021
źródło: wiadomoscihandlowe

Foodex24 to ukraiński start-up, pod którego szyldem działa stacjonarny supermarket w Bydgoszczy oraz  sklep internetowy. Władisław Sawczenko - założyciel sklepu Foodex24, zdradził portalowi wiadomoscihandlowe.pl, że dostaje dużo zapytań od przedsiębiorców zainteresowanych współpracą. Firma ma ambitne plany i nie wyklucza franczyzy.

Zapytania o współpracę franczyzową spływają z Polski, ale także Czech, Rumunii, Niemczech czy Słowacji. Jeśli ukraiński start-up zdecyduje się na współpracę franczyzową, to inwestycja w sklep z magazynem pod szyldem Foodex24 oscylowałaby w granicach 400 tys. euro (w przypadku polskich franczyzobiorców).  Kwota miałaby obejmować remont, adaptację lokalu, zakup sprzętu i zatowarowanie. - W tej kwocie są też uwzględnione pieniądze na wydatki operacyjne na pierwsze dziewięć miesięcy działalności sklepu - wyliczał Władisław Sawczenko, w rozmowie dla wiadomosihandlowe.pl

Supermarket Foodex24 działający w Bydgoszczy, to całodobowy sklep z produktami z Ukrainy, Rosji i Gruzji. W asortymencie sklepu znajdziemy typowe lokalne produkty z wyżej wymienionych krajów, ale także prawdziwą rosyjską wódkę czy gruzińskie wina.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook