Urodzinowa inicjatywa Franczyza INFO: Spełnij z nami marzenia podopiecznych Fundacji Avalon!

01 lut 2022

To już 2 lata! Dokładnie 1 lutego 2020 roku uruchomiliśmy Portal Franczyza INFO. Serwis, którego założeniem było dostarczanie newsów, ale także propozycji pomysłów na biznes! Cieszymy się, że przez te 2 lata nadal jesteśmy obecni w Waszych telefonach, tabletach i komputerach! Dziękujemy, że pomimo tak dużej konkurencji, chętnie czytacie nasze teksty!

Przez ten rok wiele się zmieniło!

To był dynamiczny czas dla rynku franczyzowego, któremu staraliśmy się dotrzymać kroku. Przedłużająca się pandemia, prace Resortu Sprawiedliwości, raport Profesora Adamusa i w tle niekończące się rozmowy Zespołu Roboczego ds. Franczyzy - to tylko wybrane aspekty, o których mogliście u nas przeczytać.

Wiele prawnych i edukacyjnych kwestii nie byłoby tak łatwo rozwikłać, gdyby nie eksperci, którzy na łamach Portalu dzielili się swoimi komentarzami. To właśnie na filarach takich rozmów powstał m.in. cykl, dotyczący zagranicznych pułapek formalno-prawnych. Dzięki wiedzy Kancelarii esb Adwokaci i Radcowie Prawni, na czele z mec. Justyną Matuszak-Leśny, mogliśmy przenieść się we franczyzowe realia Wielkiej Brytanii, Włoch, czy Niemiec.

W tym drugim roku naszej działalności, udało się także przeprowadzić kilkadziesiąt wywiadów z przedstawicielami franczyzowych marek. Działo się wiele! Ale gdybyśmy mieli wytypować taki jeden charakterystyczny punkt tego roku, to śmiało byśmy wskazali, że był to cykl sond pt. "Ile kosztuje franczyza...", który cieszył się szczególnym zainteresowaniem. Prym czytelności wiodła sonda o jednej z najpopularniejszych franczyz na świecie. Tekst "Ile kosztuje franczyza McDonald's" zanotował 23 tysiące odsłon, w ciągu 5 miesięcy!

Można byłoby wspominać tutaj tak wiele. Ale my nie o tym... W dniu drugich urodzin, mamy małe marzenie... Pomożecie nam je spełnić?

Z nami bariery nie istnieją!

Mówią, że do startu z własnym biznesem, czy podjęciem wymarzonej pracy potrzeba tak niewiele. Zapominamy jednak, że nie każdy ma szanse rozwijać swoje pasje, nie każdy ma szanse na otwarcie firmy. Co więcej, nie każdy ma szansę na jakąkolwiek pracę!

Jaką rolę w biznesie grają osoby z niepełnosprawnościami? Czy są na rynku pracy zauważalne? Czy mają możliwości rozwijania swoich talentów? Dlaczego nadal myślimy o nich w kontekście ich potrzeb?

Choć tak nowocześni, to nadal potrafimy podążać za stereotypami, zapominając, że są to osoby, które chcą być po prostu docenione i zauważone. Osobom z niepełnosprawnościami brakuje wiary, w to, że mogą być samodzielne i aktywne - na miarę swoich możliwości. My chcemy dać im taką wiarę!

Fundacja Avalon codziennie wspiera blisko 12 tys. osób, dbając o to, aby czuły się w społeczeństwie zauważone  i niewykluczane. Swoją pracą nie tylko wspiera finansowo zdrowie swoich podopiecznych, ale także spełnia marzenia wielu osób, poprawiając ich jakość życia, ale przede wszystkim zwiększając samodzielność.

- Wierzymy, że osoba z niepełnosprawnością może być samodzielna i aktywna w każdej sferze swojego życia. Zależy nam na zmianie postrzegania niepełnosprawności przez społeczeństwo i same osoby z niepełnosprawnością. Wspieramy poprzez rehabilitację, umożliwiamy dofinansowanie wydatków związanych z realizacją indywidualnych celów i pasji. Dajemy możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie. Ciągle się rozwijamy i wprowadzamy nieszablonowe rozwiązania. Z nami bariery nie istnieją! - czytamy na stronie internetowej Fundacji Avalon.

Urodzinowa zrzutka

W tym urodzinowym dniu, chcielibyśmy wirtualnie przytulić wszystkie osoby z niepełnosprawnościami i powiedzieć IM, że nie ma rzeczy niemożliwych!  A WAS, Drodzy Czytelnicy, pragniemy zaprosić do wzięcia udziału w naszej urodzinowej zrzutce, która została uruchomiona na naszym Facebooku. Sprawmy i my, aby niepełnosprawność nie była przeszkodą w realizacji celów i marzeń!

Link do zbiórki: https://www.facebook.com/donate/278806154351671/

Zbiórka potrwa do 14 lutego.  Zgromadzone pieniądze zostaną przekazane Fundacji Avalon.

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA! Zrzutka nie ma minimalnej wymaganej kwoty. Niemniej, w ramach podziękowania za udział w tym ważnym dla nas celu, chcemy każdą firmę, która wpłaci na zbiórkę min. 150 złotych, obdarować banerem na naszej stronie www. Niech to będzie taki mały prezent za WASZ gest.

Dzięki Wam, spełniamy nasze zawodowe marzenia! Mamy nadzieję, że nasza zbiórka, pomoże spełnić małe marzenie, któregoś z podopiecznych Fundacji Avalon!

Dziękujemy za kolejny rok!

Daria Kania - Baran

Redaktor Franczyza INFO

Jak otrzymać baner od Franczyza INFO, w zamian za zrzutkę na fundację AVALON?

Szczegóły znajdziesz >>TUTAJ<<

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook