Zdrowa Krowa przełamuje stereotyp niezdrowych burgerów!

06 paź 2020

Sami o sobie mówią, że aby ugościć klientów "stają na głowie" - mowa o Zdrowej Krowie, sieci restauracji serwujących burgery. Pomysł na ten burgerowy biznes narodził się na Śląsku w 2013 r. Od tego czasu powstało kilkanaście nowych punktów Zdrowa Krowa w całej Polsce. A w planach są kolejne otwarcia.

Kluczem sukcesu Zdrowej Krowy według Roberta Kuca - właściciela sieci jest przede wszystkim bazowanie na zdrowych, naturalnych składnikach oraz na produktach pochodzących od lokalnych dostawców. W restauracjach pod tym szyldem można zjeść zarówno standardowe burgery jak i z serii fit&paleo.

Zdrowa Krowa nieustannie dopasowuje się do ciągle zmieniających się trendów w gastronomi. Nie zmienia jednak samej filozofii marki. Franczyza sieci opiera się na  "ideologii karmienia Klientów". Każda nowa franczyzowa restauracja musi korzystać z tych samych surowców i  jednakowych receptur.

 

Zdrowa Krowa to sieć restauracji, które rozwijają się w modelu franczyzowym.

 

 

***

Polecamy także:

Covid-19 zmotywował ich do założenia własnych firm? Zaskakujące wyniki

Zdrowa Krowa nieustannie dopasowuje się do ciągle zmieniających się trendów w gastronomi. Nie zmienia jednak samej filozofii marki. Franczyza sieci opiera się na  "ideologii karmienia Klientów". Każda nowa franczyzowa restauracja musi korzystać z tych samych surowców i  jednakowych receptur. Zdrowa Krowa nieustannie dopasowuje się do ciągle zmieniających się trendów w gastronomi. Nie zmienia jednak samej filozofii marki. Franczyza sieci opiera się na  "ideologii karmienia Klientów". Każda nowa franczyzowa restauracja musi korzystać z tych samych surowców i  jednakowych receptur.

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook