W salonikach Kolporter przekażesz datek na rzecz Ukrainy

22 kw. 2022

W salonikach Kolportera od 15 kwietnia br. można przekazywać za pośrednictwem karty płatniczej datki na rzecz akcji „SOS Ukraina”, organizowanej przez Polską Akcję Humanitarną.

Kolporter wspiera Ukrainę

Osoby odwiedzające saloniki Kolporter mogą przekazać na rzecz PAH dowolną kwotę. Wystarczy, że poinformują od tym sprzedawcę. Wpłata jest realizowana jak normalna płatność kartą lub gotówką, klient otrzymuje paragon, zawierający dodatkowe pole „wpłacający”, w którym może wpisać swoje dane i uwzględnić darowiznę w rozliczeniu rocznym PIT.

Wpłaty na rzecz akcji „SOS Ukraina” są oczywiście wolne od jakichkolwiek opłat – zarówno Kolporter, jak i operator płatności, z którym współpracujemy, nie osiągają z tego tytułu żadnych korzyści. Całość zadeklarowanej przez darczyńcę kwoty trafia na konto Polskiej Akcji Humanitarnej – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera. – We wszystkich punktach naszej sieci umieściliśmy informację o możliwości takiego właśnie wsparcia Ukrainy, nasi sprzedawcy będą też dodatkowo informować klientów. Liczymy, że odzew będzie spory, ponieważ cel jest szczególny i ważny dla nas wszystkich – dodaje.

Polska Akcja Humanitarna i Kolporter cały czas prowadzą zbiórki

Od początku wojny Polska Akcja Humanitarna prowadzi zbiórkę środków pieniężnych, które są przeznaczone na pomoc mieszkańcom Ukrainy. PAH organizuje m.in. konwoje z najpotrzebniejszymi produktami, wspiera punkty recepcyjne na granicy, współtworzy system koordynacji działań polskich i międzynarodowych organizacji pozarządowych oraz władz lokalnych.

Czytaj także: Nanosklep Żabka we franczyzie? [komentarz sieci]

Sprawdź nas także na Facebooku:

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook