Wielkanoc. Jak będą otwarte sklepy w czasie świąt?

16 kw. 2022

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Z tego powodu, jak doskonale wiecie, większość sklepów będzie zamknięta. W związku z tym postanowiliśmy przygotować wam małą ściągę, z której dowiecie się, w jakich godzinach poszczególne sklepy będą otwarte podczas Wielkiego Tygodnia. Zapraszamy do lektury!

Wielkanoc. W jakie godziny będą otwarte poszczególne sklepy?

Nasze zestawienie przygotowaliśmy biorąc pod uwagę popularne sklepy. Zastanawiacie się, w jakich godzinach będą w Wielkanoc otwarte sklepy takie jak Żabka, Biedronka, Kaufland czy Lidl? Jeśli tak, to w naszym artykule znajdziecie odpowiedź na wszystkie nurtujące was pytania. Zaczynamy!

Na pierwszy ogień zabieramy Kaufland. Jak doskonale wiecie standardowe godziny otwarcie tego sklepu od poniedziałku do soboty to 6:00-22:00. W dniach poprzedzających Wielkanoc, czyli w czwartek 14.04 i piątek 15.04 sklepy były czynne dla klientów od 6:00 do 24:00. Markety Kaufland są z kolei całkowicie zamknięte dla klientów w dniach świątecznych 17-18.04.

Biedronka, podobnie jak Kaufland, także zdecydowała się na wydłużenie godzin otwarcia swoich sklepów przed Wielkanocą. Dzięki temu sklepy w Wielki Czwartek i Wielki Piątek były czynne od 6:00 do 23:00. W Wielką Sobotę wszystkie sklepy sieci są czynne do godziny 13:00, natomiast w Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny wszystkie sklepy sieci będą zamknięte.

Sklepy Lidl Polska były czynne w tygodniu w normalnych godzinach otwarcia. W sobotę 16 kwietnia sklepy z tej sieci będą czynne do godziny 13:00. W Święta Wielkanocne wszystkie placówki będą z kolei zamknięte. Nie ma tutaj zatem żadnych odstępstw i różnic, w porównaniu do harmonogramu Kauflanda i Biedronki podczas okresu świątecznego.

W jakich godzinach będzie otwarta Żabka?

Na sam koniec zostawiliśmy Żabkę, która zazwyczaj dla wielu konsumentów jest czymś w rodzaju koła ratunkowego podczas okresu świątecznego. W Wielki Czwartek i Wielki Piątek większość sklepów Żabka była czynna w standardowych godzinach funkcjonowania, czyli od 6:00 do 23:00. W Wielką Sobotę sklepy z tej sieci będą natomiast czynne do 14:00 lub dłużej - w zależności od decyzji konkretnych franczyzobiorców. Informacje o godzinach otwarcia będą dostępne w aplikacji Żapkka, gdzie będziecie mogli zobaczyć, czy dany sklep jest otwarty. Podobnie sprawa wygląda w Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny, kiedy to większość sklepów Żabka funkcjonuje, natomiast decyzję o otwarciu poszczególnego sklepu podejmują sami franczyzobiorcy.

Czytaj także: Nanosklep Żabka we franczyzie? [komentarz sieci]

Sprawdź nas także na Facebooku:

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook