Wirtualne Targi Franczyzy, czyli jak jeden wirus zmienił świat

28 kw. 2020
źródło: www.franexpousa.com

O tym, że koronawirus zmienił światową gospodarkę, mówi nie jeden ekspert. Przyśpieszenie cyfryzacji, udoskonalenie technologi to tylko niektóre ze skutków tej pandemii. Teraz przyszedł czas na targi. 30 kwietnia odbędą się wirtualne Targi Franchise EXPO, realizowane przez firmę Great American Franchise Expo.

Wirtualne spotkanie przedsiębiorców ma być całkowicie darmowe. Przedsiębiorcy z całego świata mogą uzyskać dostęp online do setek koncepcji franczyz. Mogą także komunikować się na żywo z przedstawicielami franczyzy, aby omówić, jak wrócić do biznesu po zakończeniu pandemii. Dodatkową korzyścią jest to, że wiele z tych firm będzie oferować pełne wycieczki w wirtualnej rzeczywistości, które będą dostępne podczas rejestracji.

Franchise Expo to pierwsza i największa dotychczasowa wystawa franczyzowa wirtualnej rzeczywistości. Nasze platformy były szeroko rozwijane i testowane w ciągu ostatnich 2,5 roku (...) Jesteśmy w stanie łączyć wirtualną rzeczywistość z interakcją człowieka na targach. Ludzie mogą korzystać ze smartfonów z domu i zwiedzać setki firm franczyzowych.- mówi Abel Beyene , dyrektor The Great American Franchise Expo. 

Wirtualne Targi Franczyzy, czyli jak jeden wirus zmienił świat

Firma realizująca te targi, od 2017 roku jest innowatorem w wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości do franczyzy. Wirtualna rzeczywistość (VR) to wykorzystanie technologii komputerowej do stworzenia symulowanej otoczenie widzące wszystko na wielu obrazach 360 stopni. Pozwala to na oglądaniu ekranu w formie 3D i symulacji największej liczby zmysłów.

Więcej na  www.franexpousa.com (targi 30 kwietnia, w godzinach od  11:00 do 17.00 czasu amerykańskiego).

 

***

Polecamy także:

3 powody, że teraz jest idealny czas na coś nowego!

3 powody, że teraz jest idealny czas na coś nowego!

 

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook