Wolt będzie dowoził zakupy ze sklepów Spar!

17 wrz 2020
źródło: retailnet.pl
foto: Wolt

Sieć sklepów Spar inwestuje w trzeci kanał sprzedaży i rozpoczyna współpracę z firmą Wolt - jedną z platform do zamawiania jedzenia online.  Na początek zamówienia obsługiwane będą na terenie Warszawy. 

Dostawy Wolt realizowane są za pomocą rowerów, skuterów oraz samochodów. Zamówienia z dostawą można składać zarówno poprzez aplikację mobilną jak i na stronie Wolt.  Koszt usługi niezależnie od miejsca dostawy jest stały i wynosi 9,99 złotych. Wraz z pojawiającym się wzrostem zainteresowania dowozem zakupów ze sklepów Spar, sieć zamierza wdrażać kolejne etapy projektu realizowanego przy współpracy z Wolt.

– Zależy nam, aby nasi klienci mogli szybko i wygodnie zamawiać produkty do swoich domów – stąd nasza współpraca z partnerem Wolt. Zamówienia składane przez aplikację będą przygotowywane przez pracowników sklepu – zatem mamy całkowitą pewność, że produkty będą starannie dobrane, a następnie przechowywane i dostarczane w odpowiednich warunkach. Dbamy o to, aby zakupy, które dostarczamy, były najwyższej jakości. Gwarantują to codzienne dostawy warzyw i owoców od sprawdzonych dostawców – także tych lokalnych – szeroki wybór mięs, wędlin i serów. Dzięki usłudze klienci z Warszawy – i mamy nadzieję, że wkrótce także kolejnych miast – będą mogli wygodnie zamówić produkty z naszej szerokiej oferty za pomocą telefonów – powiedział Dawid Kaszuba, dyrektor e-commerce w Wasz Sklep Spar sp. z o.o.

– Cieszymy się, że razem ze Spar możemy oferować użytkownikom ekspresową dostawę zakupów online. Łączy nas duże przywiązanie do jakości obsługi i oferowanych produktów. Dzięki tej współpracy nasi użytkownicy mają do dyspozycji jeszcze szerszy wachlarz usług dowozu dostępnych w naszej aplikacji. To dla nas istotny krok w rozwoju naszej działalności w Polscemówi Agata Polityło, general manager w Wolt Polska.

Sklepy SPAR działają na 4 kontynentach i jest ich już ponad 13 000. Sieć rozwija się w modelu franczyzowym.

***

Polecamy także:

Franczyza SPAR - myślą globalne, działają lokalnie!

Franczyza SPAR - myślą globalne, działają lokalnie!

Wolt będzie dowoził zakupy ze sklepów Spar!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook