Wystartował koncept StreetSu! POF chce zwiesić Rosję z praw członków Światowej Rady Franczyzy - flesz tygodnia

11 mar 2022

Do sieci Sushi Bistro dołączył nowy koncept - StreetSu - Vegan Sushi. POF chce usunąć Rosjan i Białorusinów z praw członków Światowej Rady Franczyzy. Franczyzowe Circle K pojawiło się w kolejnym miejscu! To jest flesz tygodnia od Franczyza INFO. Przeczytaj w skrócie!

1. Sushi Bistro otwiera nowy koncept StreetSu - Vegan Sushi.

Do sieci Sushi Bistro dołączył nowy koncept, który będzie działać w formacie dark kitchen.  StreetSu - Vegan Sushi ma być  możliwością zwiększenia sprzedaży.

2. Walmart wprowadzi wirtualne przymierzalnie!

Walmart pracuje nad wirtualną przymierzalnią dla kupujących online. Spersonalizowane wrażenia cyfrowe sprawią, że klienci unikną pomyłek, związanych z wyborem złego rozmiaru i tym samym zwrotów.

Detalista zaczyna od funkcji „Wybierz mój model”, która umożliwia pokazywanie ubrań na 50 różnych modelach o różnych rozmiarach, ale także i odcieniach skóry. Dzięki temu klienci będą mogli wybrać model, który najbardziej im odpowiada. Wkrótce będzie także możliwa opcja wybrania siebie jako modela.

Wystartował koncept StreetSu! POF chce zwiesić z praw członków Światowej Rady Franczyzy - flesz tygodnia

3. POF chce zawiesić Rosjan i Białorusinów z praw członków Światowej Rady Franczyzy

Arkadiusz Słodkowski - członek zarządu m.in. Profit system, portalu franchising.com oraz POF napisał na swoim portalu społecznościowym, że Polska Organizacja Franczyzodawców wysłała wniosek o wyłączenie  Rosjan i Białorusinów z World Franchise Council.

Na stronie internetowej POF, nie opublikowano jednak jeszcze żadnej informacji, dot. wystosowanego pisma/wniosku lub jego treści.

4. Circle K rośnie!

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się przy ulicy Ojcowskiej 23 w Czajowicach. Stacja działa w modelu franczyzowym. Stacja Circle K w Czajowicach została wyposażona z troską o środowisko naturalne. Zastosowano oświetlenie LED oraz urządzenia zapobiegające przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej, w toaletach zamontowano ekobaterie, zaś na terenie stacji prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów.

Wystartował koncept StreetSu! POF chce usunąć Rosję ze światowej franczyzy - flesz tygodnia

5. Nowy partnerski sklep w sieci Party Deco!

Nowy sklep partnerski Let's Party został uruchomiony w Stargardzie.

 

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook