Wytwórnia Lodów Polskich "u Lodziarzy" planuje nowy koncept!

08 paź 2020
źródło: materiały prasowe
foto: Facebook/u Lodziarzy

Wytwórnia Lodów Polskich (WLP) "u Lodziarzy" liczy ponad 100 placówek. W tym roku pojawiło się 15 nowych lodziarni tego konceptu.

Odblokowanie gospodarki, a także ciepłe wakacje sprawiły, że chętni do prowadzenia lodowego biznesu zgłaszali się do nas praktycznie przez całe latomówi Paulina Daniłowicz, przedstawicielka sieci.

Sieć cieszy się z minionego sezonu 2020 i informuje, że obroty franczyzowych lodziarni nie spadły - wbrew przewidywaniom. Wiele przedsiębiorców utrzymało obroty na tym samym poziomie, a tylko nieliczni zanotowali mikrospadki.

Wytwórnia Lodów Polskich “u Lodziarzy” zapowiada, że w sezonie 2021 zaproponuje partnerom zupełnie nowy koncept sprzedaży.

Będzie to format mobilny, ale w nieco innej odsłonie – stylowy lokal z ogródkiem z pewnością przypadnie do gustu zarówno naszym franczyzobiorcom, jak i klientom. Na razie nie chcemy zdradzać wielu szczegółów, możemy jednak powiedzieć, że projekt wygląda naprawdę obiecująco. Mamy nadzieję, że będzie stanowił atrakcyjną alternatywę dla lodziarni stacjonarnych i riksz podsumowuje Paulina Daniłowicz.

WLP "u Lodziarzy" to jeden z konceptów franczyzowych, który oferuje swoim partnerom biznes lodowy. Firma umożliwia współpracę partnerom w wielu formatach. Franczyzowe lokale tej sieci prowadzone są zarówno na wyspach handlowych, w formie mobilnych rowerów, ale także jako stacjonarne lodziarnie.

***

Polecamy także:

4FCAFÉ w 2021 ruszy z franczyzą!

Wytwórnia Lodów Polskich "u Lodziarzy" planuje nowy koncept!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook