Wywiad: Niebanalny pomysł na salon fryzjerski

03 kw. 2020
foto ilustracyjne: pixabay CCO

Ahead Salon Concept to nowy projekt rozwiązań biznesowych skierowanych do inwestorów, rozpoczynających lub pragnących rozwinąć swoją działalność w dziedzinie fryzjerstwa męskiego. Jak mówią twórcy tego biznesu - wprowadzone rozwiązania mają na celu pomóc w otwarciu unikalnego miejsca świadczącego usługi fryzjerskie najwyższej jakości, odpowiadające oczekiwaniom dzisiejszego rynku.

Nad realizacją projektu konkretnego salonu mają pracować eksperci z różnych dziedzin. Tak, aby powstałe miejsce oferowało usługi na najwyższym poziomie oraz cieszyło oczy klientów - poprzez wyselekcjonowany design.

Naszą misją jest tworzenie nowej ery usług fryzjerskich! Miejsca tworzone zgodnie z naszą filozofią będą budowane głownie z myślą o dobrym samopoczuciu naszych gości. To miejsca, o których będzie się mówiło i chętnie do nich wracało. Tworzymy z miłości do fryzjerstwa i szacunku do ludzi! - informują twórcy projektu. O tym unikatowym i jeszcze nie do końca znanym pomyśle mieliśmy przyjemność porozmawiać z Panem Olafem Szrajerem.

 

***

Polecamy także:

Jak zarabiać na gabinecie SPA?

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook