Żabka nawiązała współpracę z Uber Eats!

24 sie 2020
źródło: materiały prasowe

Żabka jako pierwsza sieć handlowa w Polsce nawiązała współpracę z Uber Eats. Ta nowa usługa jest kontynuacją zapoczątkowanej kampanii "Żabka do domu". 

Klienci sklepów Żabka mogą już zamawiać produkty pod wskazany przez nich adres. Zakupów online można dokonywać za pomocą strony dostawcy - sposób zamawiania jest niemalże identyczny jak w przypadku zamówień z restauracji.

- Jako pierwsza sieć handlowa w Polsce nawiązaliśmy współpracę z Uber Eats, aby nasi klienci mogli szybko i wygodnie zamawiać produkty z Żabki z dostawą pod wskazany adres. To kontynuacja pilotażu dotychczasowej usługi „Żabka do domu”, którą uruchomiliśmy kilka miesięcy temu. Dzięki usłudze klienci z Warszawy i Poznania, a niebawem z kolejnych miast, będą mieć zapewniony szybki dostęp do ulubionych produktów z oferty Żabki i przekąsek na ciepło Żabka Café. Produkty mogą zamawiać przez aplikację, a zakupy będą dostarczane nawet w pół godziny – mówi Tomasz Blicharski, Wiceprezes Zarządu firmy Żabka Polska.

Polacy pokochali kupowanie online. W internecie zamawiamy już nie tylko ubrania czy posiłki, ale coraz częściej decydujemy się również na dostawę artykułów spożywczych. Od dzisiaj w Warszawie i Poznaniu będzie możliwe również zamówienie zakupów z sieci sklepów Żabka za pośrednictwem Uber Eats, z bezkontaktową dostawą - czytamy w komunikacie prasowym sieci.

- Z przyjemnością ogłaszamy naszą współpracę z Żabką, pierwszą tak dużą spółką spożywczą w ofercie Uber Eats w Polsce. Dzięki współpracy z Żabką chcemy pomóc tysiącom Polaków uzyskać bezpieczny i szybki dostęp do produktów spożywczych, powiększając ofertę na naszej platformie – mówi Ilona Grzywińska-Lartique, dyrektor komunikacji w Europie Środkowo-Wschodniej w firmie Uber.

Współpraca z Uber Eats to nie tylko wygoda dla kupujących, ale także bezpieczeństwo zakupów i zapobieganie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

***

Polecamy także:

Sezonowe Żabki we franczyzie coraz popularniejsze!

Sezonowe Żabki we franczyzie coraz popularniejsze!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook