Żabka nawiązuje współpracę z 4F

10 maj 2020
źródło: materiały prasowe

Żabka 6 maja br. nawiązała współprace z marką 4F i  wprowadza do oferty swoich sklepów franczyzowych, sprzedaż komercyjną maseczek wielokrotnego użytku tej polskiej marki sportowej. 

Nieustannie dokładamy starań, aby wszyscy klienci sklepów  Żabka mogli z łatwością zaopatrzyć się w maseczki. Cały czas dostępne są w naszej sieci maseczki jednorazowe sprzedawane bez zysku, natomiast reagując na oczekiwania naszych klientów dzięki współpracy z marką 4F uruchomiliśmy dodatkowo w ramach oferty produktowej sprzedaż maseczek wielokrotnego użytku. W najbliższym czasie do naszej sieci trafi kilkadziesiąt tysięcy takich maseczek, sprzedawanych pojedynczo oraz w pakietach po 3 szt. W tego typu maseczki są już zaopatrzeni franczyzobiorcy oraz pracownicy naszych sklepów - mówi Anna Grabowska Wiceprezes Zarządu ds. Komercyjnych w firmie Żabka Polska.

– Cieszymy się, że możemy wspólnie z Żabką połączyć siły i dać Polakom możliwość zakupu maseczek wielokrotnego użytku, teraz udostępnionych do sprzedaży w ponad 6100 sklepach największej sieci convenience w Polsce. Warto podkreślić, że firma OTCF przekazuje 5% wartości netto ze sprzedaży maseczek w pakietach po 3 szt. na wsparcie Fundacji 4F Pomaga  – dodaje  Justyna Gościńska, członek Zarządu Fundacji 4F Pomaga.4

Maseczki marki 4F są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych i cenowych. Od 6 maja br. w Żabce dostępne są do kupienia maseczki bawełniane w cenie 5,99 zł (pakowane pojedynczo). W kolejnych dniach w sklepach Żabka będą dostępne również maseczki antybakteryjne z jonami srebra - pakowane w trzypaki i dostępne w kolorze czarnym i białym, w cenie 14,99zł. Sieć informuje, że wszystkie maseczki będą mogły być prane w temperaturze 60°. Warianty tych maseczek przeznaczone są dla osób dorosłych, niemniej sieć zapowiada, że pojawią się także maseczki dla dzieci.

***

Polecamy także:

Żabka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy 2020!

Żabka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy 2020!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook